Menu Content/Inhalt
Start
Informacja Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego

Mamy przyjemność poinformować o rozpoczęciu od dnia 1 lutego br. naboru podmiotów, zainteresowanych uzyskaniem statusu "Miejsca Przyjaznego Rowerzystom" na Wschodnim Szlaku Rowerowym Green Velo. W rozwinięciu informacja prasowa oraz załączniki.

Kinga Aleksandrowicz - Kostępska

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego

Czytaj całość…
 
Konkurs OZE. Zapisy na listę rezerwową
Image
 
Informacja o dopłatach ze środków budżetu państwa do składek umów ubezpieczenia dla rolników

 
2 złote medale łuczników w Jedliczu
 
Image 
 
W dniu 28 stycznia 2017r odbyły się pierwsze zawody halowe w łucznictwie w naszym województwie. W Jedliczu odbył się IV Halowy Memoriał Zenona Jaracza. W zawodach wzięło udział 89 zawodników z Podkarpacia.
Czytaj całość…
 
Malowanie w Zespole Szkół w Grabownicy Starzeńskiej
 
Image
 
W okresie ferii zimowych w naszej szkole zostały przeprowadzone prace remontowo-malarskie, wykonane przez ekipę z Urzędu Miasta i Gminy w Brzozowie, której serdecznie dziękujemy za fachową i dobrze wykonaną usługę. Zostały odnowione dwie łazienki oraz pięć szatni wraz z przedsionkami. Dzięki temu wraz z nowym semestrem młodzież będzie mogła korzystać z czystych i schludnych pomieszczeń.
Czytaj całość…
 
Dzieci z ZŚŚ zachwycone programem minionych ferii
 
 Image
 
Tegoroczne ferie podopieczni Zespołu Świetlic Środowiskowych będą długo wspominać. Z oferty placówki skorzystało 541 dzieci łącznie. Program obfitował w różnorodne atrakcje. Dzieci pozostające w Brzozowie na okres przerwy śródsemestralnej korzystały przede wszystkim z dobrodziejstw lokalnych ośrodków kultury oraz sportu i rekreacji
Czytaj całość…
 
Informacja Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

INFORMACJA

Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w sprawie wycinki drzew i krzewów rosnących na nieruchomościach wpisanych do rejestru zabytków

W dniu 1 stycznia 2017 r. weszła w życie ustawa z dnia 16 grudnia 2016 r. o zmianie ustawy o ochronie przyrody oraz ustawy o lasach (Dz. U. z 2016 r., poz. 2249). Nowelizacja ta przewiduje w szczególności zwolnienie z wymogu uzyskiwania zezwolenia na wycinkę drzew lub krzewów, które rosną na nieruchomościach stanowiących własność osób fizycznych i są usuwane na cele niezwiązane z prowadzeniem działalności gospodarczej. 

Czytaj całość…
 
Kwalifikacja wojskowa 2017

Image

W dniach od 6 lutego do 1 marca  2017 r. na terenie powiatu brzozowskiego zostanie przeprowadzona kwalifikacja wojskowa. Siedzibą Powiatowej Komisji Lekarskiej – przyjmujących i kwalifikujących do służby wojskowej jest  Brzozowski  Domu Kultury w Brzozowie, ul. Armii Krajowej 3. Osoby podlegające kwalifikacji wojskowej z terenu gminy Brzozów zostaną wezwani: mężczyźni - w dniach od 6 do 14 lutego, natomiast kobiety na dzień 1 marca 2017 r.

Czytaj całość…
 
Wspominamy czas ferii zimowych

 
Zebranie sprawozdawcze w jednostce OSP Stara Wieś

Image

W dniu 28 stycznia 2017 roku w Domu Strażaka w Starej Wsi odbyło się zebranie sprawozdawcze Ochotniczej Straży Pożarnej. Na walnym zebraniu sprawozdawczym podsumowano roczną działalność jednostki OSP w zakresie realizacji zadań statutowych. W zebraniu oprócz licznie zebranych członków czynnych, młodzieżowych drużyn pożarniczych dziewcząt i chłopców, członków honorowych i spierających, przybyli liczni goście, m. in. Józef Rzepka – Burmistrz Brzozowa, Edward Sabik – Przewodniczący Rady Miejskiej w Brzozowie, bryg. Krzysztof Folta – naczelnik wydziału Komendy Powiatowej PSP w Brzozowie, Edward Rozenbajgier – Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Brzozowie, Daniel Boroń – Radny Rady Miejskiej w Brzozowie, o. Stanisław Owoc – emerytowany proboszcz parafii Stara Wieś, o. Tomasz Nogaj – Kapelan Strażaków gminy Brzozów, Lucyna Szydłowska – sołtys Starej Wsi.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 91 - 100 z 2866

W skrócie...

W skrócie...


Ostrzezenia
Biuletyn Informacji Publicznej
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
Portal Interesanta
Rewitalizacja
Dokumenty utracone
Kompleks Sportowo-Rekreacyjny
Rodzina 3+
Gospodarka odpadami
Harmonogram 2014

certyfikat eurorenoma

Media

Oglądaj nasze

 materiały filmowe

 

 

Kalendarium imprez

Kalendarium imprez 2016

Dokumenty strategiczne

Plany, strategie

Projekty i oferty

Oferty inwestycyjne
Projekty

Gościmy

Urząd Miejski w Brzozowie, ul. Armii Krajowej 1, 36-200 Brzozów, pow. brzozowski, woj. podkarpackie
tel. (13) 43-410-50, fax. (13) 43-410-55
e-mail: um_brzozow@brzozow.pl
http://www.brzozow.pl
NIP: 686-10-01-197, Regon: 000524631

Nr konta bankowego: 72-8642-1113-2011-9306-0664-0001