Menu Content/Inhalt
Start
Aktualizacja Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Brzozów

Image

Wszystkie niezbędne informacje można uzyskać w Wydziale Inwestycji, Gospodarki Przestrzennej i Funduszy Pomocowych Urzędu Miejskiego w Brzozowie, pok. nr 14 (parter), tel. 13 306 10 66.

Czytaj całość…
 
XX-lecie międzywojenne w Brzozowie i powiecie brzozowskim

Image

9 bm. w sali konferencyjnej brzozowskiego ratusza odbyło się spotkanie promujące publikację dra Krzysztofa Hajduka ,,Brzozów i powiat brzozowski w latach 1918-1939”. Książka, która właśnie ukazała się na rynku wydawniczym w pięciu rozdziałach zawiera różne aspekty życia mieszkańców powiatu brzozowskiego w tym okresie. Podczas spotkania sylwetkę autora publikacji przedstawił dyrektor Muzeum Regionalnego w Brzozowie dr Mariusz Kaznowski
Czytaj całość…
 
OGŁOSZENIE O PRZETARGU
BURMISTRZ BRZOZOWA OGŁASZA I PUBLICZNY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY NA  SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI. POBIERZ OGŁOSZENIE>>>>>>>>>
 
Kondolencje
Image
 
W stronę reaktywacji Towarzystwa Gimnastycznego ,,Sokół" w Brzozowie

 
Orły Sportu 2016 przyznane!
 
Image 
 
Po raz siódmy zostały przyznane tytuły "Orłów Sportu" w gminie Brzozów. Podczas gali 8 lutego br. wyróżniającym się w 2016 roku zawodnikom i trenerom burmistrz Brzozowa Józef Rzepka w asyście sekretarz gminy dr Beaty Bodzioch-Kaznowskiej wręczył pamiątkowe statuetki i nagrody. Uroczystość na scenie Brzozowskiego Domu Kultury poprowadził dr Mariusz Kaznowski - dyrektor Muzeum Regionalnego w Brzozowie.
Czytaj całość…
 
Święto Babci i Dziadzia w Przedszkolu Samorządowym Nr 1 w Brzozowie
 
Image 
 
Tak jak co roku z okazji „Dnia Babci i Dziadzia” gościliśmy w murach naszego przedszkola babcie i dziadków naszych podopiecznych. Z tej okazji w dniach od 31.01.2017 roku do 07.02.2017 roku odbywały się uroczystości w poszczególnych grupach wiekowych.
Czytaj całość…
 
Reaktywacja Towarzystwa Gimnastycznego ,,Sokół" w Brzozowie
 
Image 
 
W dzień jubileuszu 150-lecia założenia pierwszego Towarzystwa Gimnastycznego ,,Sokół” we Lwowie odbyło się spotkanie reaktywujące tę organizację w Brzozowie. Podczas obrad w sali narad Urzędu Miejskiego, którym przewodniczył Artur Szczepek asystent burmistrza Brzozowa Józefa Rzepki omówiono sprawy związane z założeniem Stowarzyszenia Brzozowskie Towarzystwo Gimnastyczne ,,Sokół” w Brzozowie, a także wybrano zarząd organizacji.
Czytaj całość…
 
Odbiór wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Brzozów w 2017 r.
 
Urząd Miejski w Brzozowie informuje mieszkańców Gminy Brzozów, że w związku z możliwością uzyskania przez Gminę dotacji ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie na zadanie z zakresu usuwania azbestu w roku 2017 w dniach od 8 do 28 lutego 2017r. przyjmowane będą wnioski od mieszkańców na odbiór, transport i unieszkodliwianie wyrobów zawierających azbest.
Wnioski nie obejmują demontażu płyt azbestowo – cementowych oraz zakupu nowego pokrycia dachowego.
 
Uzupełniony i podpisany: „Wniosek”, „Informację o wyrobach zawierających azbest” oraz „Ocenę  stanu i możliwości bezpiecznego użytkowania wyrobów zawierających azbest” należy złożyć w Wydziale Ochrony Środowiska, Gospodarki Komunalnej i Rolnictwa Urzędu Miejskiego w Brzozowie pok. 24 (budynek Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa).
 
Druki dokumentów dostępne są w Wydziale Ochrony Środowiska, Gospodarki Komunalnej i Rolnictwa oraz jako załączniki, do pobrania:
 
 
Realizacja zadania nastąpi w przypadku, gdy Gmina Brzozów otrzyma dotację na zadanie z zakresu usuwania azbestu ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie na rok 2017. Wszelkie informacje można uzyskać pod nr tel. 13 306 10 91
 
Oranżadka dla babci i dziadka
 
Image 
 
W dwóch filiach Zespołu Świetlic Środowiskowych w Brzozowie i Humniskach Skrzyżowaniu pod koniec ferii uroczyście obchodzono Dzień Babci i Dziadka. Jak zwykle inwencji twórczych podopiecznym i ich wychowawcom nie brakowało. Choć każda placówka inaczej uświetniła ten dzień.  
 
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 71 - 80 z 2866

W skrócie...

W skrócie...


Ostrzezenia
Biuletyn Informacji Publicznej
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
Portal Interesanta
Rewitalizacja
Dokumenty utracone
Kompleks Sportowo-Rekreacyjny
Rodzina 3+
Gospodarka odpadami
Harmonogram 2014

certyfikat eurorenoma

Media

Oglądaj nasze

 materiały filmowe

 

 

Kalendarium imprez

Kalendarium imprez 2016

Dokumenty strategiczne

Plany, strategie

Projekty i oferty

Oferty inwestycyjne
Projekty

Gościmy

Urząd Miejski w Brzozowie, ul. Armii Krajowej 1, 36-200 Brzozów, pow. brzozowski, woj. podkarpackie
tel. (13) 43-410-50, fax. (13) 43-410-55
e-mail: um_brzozow@brzozow.pl
http://www.brzozow.pl
NIP: 686-10-01-197, Regon: 000524631

Nr konta bankowego: 72-8642-1113-2011-9306-0664-0001