Menu Content/Inhalt
Start
Zaproszenie na Bal Malucha do ZS Nr 2 w Przysietnicy
 
Image 
 
Święto Babci i Dziadka w Zespole Szkół w Turzym Polu
 
Image 
 
11 lutego w Zespole Szkół w Turzym Polu uroczyście obchodziliśmy Święto Babć i Dziadków.
Czytaj całość…
 
Udział naszych narciarzy w zawodach na Ukrainie
 
Image 
 
Za pośrednictwem Ośrodka Sportów Zimowych KiczeraSki uczniowie z Zespołu Szkół w Starej Wsi oraz Szkoły Podstawowej w Brzozowie mieli okazję po raz pierwszy w życiu sprawdzić swoje umiejętności narciarskie na trasie slalomu giganta w międzynarodowych zawodach BUKOVYTSIA OPEN.
 
Wyjazd odbył się w dniach 7-10 lutego 2017 r., a dwudniowe zmagania rozstrzygano na trasie stoku BUKOVYTSIA, w mieście Borysław na Ukrainie. W zawodach brały udział drużyny z Polski (Stara Wieś, Brzozów, Ustrzyki Dolne), Słowacji (Dolny Kubin) i Ukrainy (Bukovel, Lwów, Borysław). Uczestnicy byli podzieleni ze względu na płeć oraz wiek. Prowadzona była również klasyfikacja drużynowa.
Czytaj całość…
 
Zebranie sprawozdawcze OSP w Grabownicy Starzeńskiej
 
Image 
 
Minutą ciszy pamięci zmarłego w kwietniu 2016 r. dh. Józefa Wolanina – wieloletniego strażaka, członka zarządu oraz kierowcy rozpoczęło się w dniu 12 lutego br. zebranie sprawozdawcze w jednostce OSP Grabownica Starzeńska.
Czytaj całość…
 
Kobiecy puls biznesu
Image
 
Kolejny sukces młodego szachisty
Image
 
W dniach 11-12 luty br. w Sędziszowie Małopolskim rozegrano II Turniej Szachowy o Puchar Ziemi Podkarpackiej. Wśród ponad 100 zawodników biorących udział w turnieju wystartowało dwoje szachistów z Uczniowskiego Klubu Sportowego działającego przy Szkole Podstawowej nr 1 w Brzozowie Maja Mazurek oraz Paweł Sowiński.
Czytaj całość…
 
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Górkach w finale wojewódzkim w unihokeju chłopców
Image
 
Drużyna z Górek już w zawodach powiatowych sprawiła niespodziankę wygrywając cały turniej. W kolejnym etapie, którym był  półfinał  wojewódzki, również dobrze się sprawujemy. Wygrywamy dwa mecze ze SP Korczyna i SP nr 5 Krosno,  jednak  ulegamy faworytom SP nr 4 i nr 1 z Sanoka. Zajmujemy trzecie miejsce w turnieju, co daje nam awans do kolejnego etapu. Przed finałem wojewódzkim byliśmy pewni obaw, czy uda nam się zaprezentować dobry poziom na tle mocnych rywali. 10 lutego 2017 r. nadszedł oczekiwany dzień, jedziemy na finał wojewódzki do Sanoka.
Czytaj całość…
 
VII Gala Orły Sportu Gminy Brzozów

 
W Humniskach w karnawale wszyscy bawią się wspaniale!

Image

Bal Malucha to niezwykły dzień dla dzieci, często wyczekiwany przez wiele tygodni. W niedzielne popołudnie 5 lutego Zespół Szkół nr 2 w Humniskach licznie odwiedzili najmłodsi mieszkańcy Humnisk oraz okolicznych miejscowości w towarzystwie swoich rodziców. Tłumnie przybyłe na bal kolorowe postacie wypełniły salę gimnastyczną. Można było spotkać królewny, wróżki, motylki, czarownice, rycerzy, piratów, strażaków, policjantów, czarodziejów oraz wielu innych bohaterów, których przygody na co dzień śledzimy w bajkach. Wystrój sali wprowadził wszystkich w radosny nastrój oraz zachęcił do wesołej zabawy.
Czytaj całość…
 
Sesja nadzwyczjna
Image
 
Przyjęcie projektu dostosowania sieci szkół podstawowych i gimnazjów do nowego ustroju szkolnego było jedną z uchwal podjętych podczas nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej w Brzozowie.  Brzozowscy radni pod przewodnictwem Edwarda Sabika obradowali w dniu  9 lutego  br. Wcześniej rada wysłuchała sprawozdania z działalności stałych komisji Rady za 2016 rok. Przedstawili je kolejno radni: Marek Wacek, Daniel Boroń, Paweł Froń, Stanisław Bednarz oraz Piotr Jatczyszyn.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 61 - 70 z 2866

W skrócie...

W skrócie...


Ostrzezenia
Biuletyn Informacji Publicznej
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
Portal Interesanta
Rewitalizacja
Dokumenty utracone
Kompleks Sportowo-Rekreacyjny
Rodzina 3+
Gospodarka odpadami
Harmonogram 2014

certyfikat eurorenoma

Media

Oglądaj nasze

 materiały filmowe

 

 

Kalendarium imprez

Kalendarium imprez 2016

Dokumenty strategiczne

Plany, strategie

Projekty i oferty

Oferty inwestycyjne
Projekty

Gościmy

Urząd Miejski w Brzozowie, ul. Armii Krajowej 1, 36-200 Brzozów, pow. brzozowski, woj. podkarpackie
tel. (13) 43-410-50, fax. (13) 43-410-55
e-mail: um_brzozow@brzozow.pl
http://www.brzozow.pl
NIP: 686-10-01-197, Regon: 000524631

Nr konta bankowego: 72-8642-1113-2011-9306-0664-0001