Menu Content/Inhalt
Start
Kurs samoobrony dla kobiet
Image

http://www.mon.gov.pl/samoobrona-kobiet

 
III Podkarpackie Mistrzostwa Samorządowe w Narciarstwie Alpejskim

Image

Kliknij, aby pobrać załączniki

 
Lepsza woda z miejskich wodociągów
Image
 
W celu zwiększenia bezpieczeństwa i ochrony zdrowia mieszkańców w stacji uzdatniania wody w Brzozowie został zamontowany sterylizator wody. Urządzenie to dzięki lampie UV neutralizuje bakterie mogące wystąpić w pobieranej z ujęcia wodzie. Sterylizator działa od 13 bm. Koszt zakupu i montażu urządzenia przez Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Brzozowie wyniósł ok. 30 tys. zł.
Czytaj całość…
 
Bal nad bale
  Image
 
Oj, była, była zabawa, tańce, konkursy, szaleństwa i mnóstwo innych atrakcji – tak pokrótce można podsumować Bal Malucha, który 18 lutego odbył się w ZS nr 2 w Przysietnicy.
Czytaj całość…
 
KONCERT WIOSENNY z okazji Dnia Kobiet
Image
 
Karnawałowe pląsy w PS w Starej Wsi
 
Image 
 
Karnawałowe niespodzianki w naszym przedszkolu trwały przez dwa dni. W pierwszym dniu odwiedził nas iluzjonista, który zaskakiwał dzieci różnymi ciekawymi, magicznymi sztuczkami. Uciechy było wiele, kiedy magik zaprosił do „czarowania” dzieci. Było wiele nieoczekiwanych sytuacji i dużo humoru. Dzieci wypowiadały magiczne zaklęcia, które w rękach iluzjonisty działały sprawiając, iż życzenia się spełniały.
Czytaj całość…
 
Zebranie sprawozdawcze jednostki OSP w Zmiennicy
Image 
Trwa okres zebrań sprawozdawczych w jednostkach strażackich gminy Brzozów. W sobotę 18 bm. spotkanie takie odbyło się w Zmiennicy. W trakcie zebrania kilku druhów uhonorowano medalami Za Zasługi dla Pożarnictwa. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele władz gminnych, korporacyjnych i PSP. Gospodarzem uroczystości był prezes jednostki OSP w Zmiennicy Krzysztof Kosztyła, który powitał wszystkich obecnych.
Czytaj całość…
 
Bal karnawałowy w Przedszkolu Samorządowym Nr 1 w Brzozowie

Image 

Dnia 16.02.2017 roku w Przedszkolu Samorządowym Nr 1 w Brzozowie odbył się bal karnawałowy. Dla dzieci był to niezwykły dzień -  atrakcja długo wyczekiwana, ogromnie lubiana oraz dostarczająca  wielu wrażeń i radości. Zaraz po śniadaniu przedszkolaki założyły swoje przebrania zamieniając się w znanych i lubianych bohaterów z bajek. Wśród dziewczynek dominowały Elzy, Anny,  królewny, księżniczki, wróżki, motylki, biedronki, natomiast w gronie chłopców przeważali kowboje, piraci, strażacy, policjanci. 

Czytaj całość…
 
Lutowe spotkania w bibliotece
Image
 
Kilka słonecznych dni to najlepszy czas, aby wybrać się na wycieczkę do biblioteki. Do Oddziału dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej w Brzozowie zawitali uczniowie Szkoły Podstawowej w Brzozowie z klas II A i II D z nauczycielkami Małgorzatą Zubik i Lucyną Kudłą oraz grupa integracyjna Biedronki z Przedszkola Samorządowego Nr 2 w Brzozowie z wychowawczynią Bożeną Dąbrowiecką.
Czytaj całość…
 
Walentynkowe wybory miss i mistera gimnazjum w Grabownicy Starzeńskiej

Image 

Tegoroczne walentynki w Zespole Szkół w Grabownicy Starzeńskiej przebiegły w nietypowy sposób. Tego dnia Samorząd Uczniowski pod czujnym okiem opiekunów – Moniki Kosteckiej–Wójcik i Dariusza Barańskiego po raz drugi zorganizował wybory Miss i Mistera Gimnazjum. O tytuł najpiękniejszej i najpiękniejszego walczyło łącznie 6 dziewcząt i 5 chłopców – reprezentujących 6 klas Gimnazjum, a byli to: Karolina Pach i Mateusz Marusia z klasy 1a, Urszula Stefaniak i Maksymilian Gil z klasy 1b, Karolina Cyptor i Jakub Baran z  klasy 2a, Gabriela Sobaś i Dominik Dudek z klasy 2b, Anna Kraczkowska i Kamil Ryba z klasy 3a, Patrycja Dżoń z klasy 3b

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 41 - 50 z 2866

W skrócie...

W skrócie...


Ostrzezenia
Biuletyn Informacji Publicznej
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
Portal Interesanta
Rewitalizacja
Dokumenty utracone
Kompleks Sportowo-Rekreacyjny
Rodzina 3+
Gospodarka odpadami
Harmonogram 2014

certyfikat eurorenoma

Media

Oglądaj nasze

 materiały filmowe

 

 

Kalendarium imprez

Kalendarium imprez 2016

Dokumenty strategiczne

Plany, strategie

Projekty i oferty

Oferty inwestycyjne
Projekty

Gościmy

Urząd Miejski w Brzozowie, ul. Armii Krajowej 1, 36-200 Brzozów, pow. brzozowski, woj. podkarpackie
tel. (13) 43-410-50, fax. (13) 43-410-55
e-mail: um_brzozow@brzozow.pl
http://www.brzozow.pl
NIP: 686-10-01-197, Regon: 000524631

Nr konta bankowego: 72-8642-1113-2011-9306-0664-0001