Menu Content/Inhalt
Start
Radni przyjęli nowe taryfy za wodę i ścieki
Image 
Zatwierdzenie taryfy za dostarczoną wodę i odprowadzenie ścieków to ważna dla mieszkańców decyzja, jaka zapadła podczas obrad XXXIV zwyczajnej sesji Rady Miejskiej w Brzozowie. Radni zebrali się ostatniego dnia lutego br. pod przewodnictwem Edwarda Sabika. Po przegłosowaniu porządku obrad rada wysłuchała sprawozdania z wykonania uchwal z poprzenich sesji oraz informacji Burmistrza Brzozowa Józefa Rzepki w okresie pomiędzy sesjami zwyczajnymi.
Czytaj całość…
 
Ogłoszenie o przetargu
 
Burmistrz Brzozowa ogłasza III publiczny przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż  lokalu mieszkalnego Nr 1, położonego w Brzozowie przy ulicy Kazimierzowskiej 2a.
 
Lokal mieszkalny Nr 1 zlokalizowany jest na parterze budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Brzozowie przy ul. Kazimierzowskiej 2a. Lokal składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, łazienki z WC i kuchni o pow. 46,45 m2 oraz przynależnej piwnicy o pow. 5,20 m2
 
 
Czytaj całość…
 
XI Międzyszkolny Konkurs Poezji i Piosenki Obcojęzycznej POLIGLOTA w Rymanowie
 
Image
 
23 lutego 2017 roku w budynku Zespołu Szkół Publicznych im. Stanisława Wyspiańskiego w Rymanowie odbył się XI Międzyszkolny Konkurs Poezji i Piosenki Obcojęzycznej „POLIGLOTA”. Bogatsi o zebrane już wcześniej doświadczenia, wynikające z ubiegłorocznego debiutu w tych artystyczno- lingwistycznych potyczkach, także tym razem podjęliśmy wyzwanie porównania naszych talentów do umiejętności około 60 gimnazjalistów powiatu brzozowskiego, krośnieńskiego i sanockiego. Zgodnie z formułą konkursu, młodzież rywalizowała w dwóch osobnych kategoriach - poezji i piosenki, wykonywanych w wybranym przez siebie języku obcym.
Czytaj całość…
 
Mali artyści z PS Nr 1 w Brzozowie
  Image
 
Dnia 23.02.2017 roku grupa dzieci skupionych w przedszkolnym kółku teatralnym, pod opieką pani  Joanny Pietryki, zaprezentowała się w baśni Dziewczynka z zapałkami. Na scenie wystąpiły również tancerki z kółka tanecznego Smerfiki, prowadzonego przez panią Annę Szajnowską-Jajko.

 

Czytaj całość…
 
Samorząd pomoże ocieplić domy mieszkańcom gminy
Image 
Samorząd gminy Brzozów wystąpił w imieniu wspólnot mieszkaniowych o środki finansowe na docieplenie budynków wielorodzinnych. Starania te zakończyły się pełnym sukcesem. Urząd marszałkowski ogłosił listę projektów wybranych do dofinansowania w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, oś priorytetowa III. Czysta energia, działanie 3.2 Modernizacja energetyczna budynków - Wielorodzinne budynki mieszkalne. Na liście tej znajduje się złożony przez naszą gminę wniosek pn. Modernizacja energetyczna wielorodzinnych budynków mieszkalnych na terenie Gminy Brzozów. 
Czytaj całość…
 
Dyrektorzy szkół bedą zabiegać o środki finansowe na poprawę jakości kształcenia ogólnego
 
Image 
 
Dn. 24 lutego br. z inicjatywy burmistrza Brzozowa - Józefa Rzepki w Urzędzie Miejskim w Brzozowie odbyło się spotkanie z przedstawicielami placówek oświatowych gminy Brzozów oraz reprezentantami samorządów gmin powiatu brzozowskiego. W imieniu burmistrza gości przywitał dyrektor ZEAS w Brzozowie - Józef Baran. Miało ono na celu zapoznanie dyrektorów szkół z konkursem w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego i możliwości pozyskania środków finansowych w ramach działania 9.2 dotyczącego poprawy jakości kształcenia ogólnego.
Czytaj całość…
 
Tłusty czwartek w Zespole Szkół w Grabownicy Starzeńskiej
 
 Image
 
Samorząd uczniowski był organizatorem akcji „Pączek dla każdego”, która odbyła się w naszej szkole w tłusty czwartek 23 lutego 2017 roku. Każdy z uczniów miał okazję otrzymać darmowego pączka, jeżeli tylko odpowiedział na proste pytanie.
Czytaj całość…
 
Poznajemy książki i ich twórców - lekcja biblioteczna
 
 Image
 
W Oddziale dla Dzieci Miejskiej Biblioteki Publicznej dnia 22 lutego odbyła się lekcja biblioteczna, w której uczestniczyła klasa II B ze Szkoły Podstawowej w Brzozowie z wychowawczynią Haliną Wojtowicz. Nie była to pierwsza wizyta, gdyż uczniowie odwiedzili nas już wcześniej. Drugoklasiści odczytali obowiązujący regulamin, utrwalili sobie godziny otwarcia biblioteki i zobaczyli najchętniej wypożyczane opowiadania.
Czytaj całość…
 
Wyniki otwartego konkursu ofert
 
Na podstawie art. 14 ustawy z dnia 11 września 2015 r. o zdrowiu publicznym (Dz. U. z 2015 r., poz. 1916) Burmistrz Brzozowa ogłasza wyniki otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie przeciwdziałania patologiom społecznym w 2017 r.
 
 
Spotkanie pokoleń w Domu Strażaka w Humniskach
 
Image 
 
15 lutego 2017 w Domu Strażaka w Humniskach odbyło się "Spotkanie czterech pokoleń" na które licznie przybyli pradziadkowie, dziadkowie, rodzice i dzieci klas pierwszych Zespołu Szkół nr 1 w Humniskach.
 
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 31 - 40 z 2866

W skrócie...

W skrócie...


Ostrzezenia
Biuletyn Informacji Publicznej
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
Portal Interesanta
Rewitalizacja
Dokumenty utracone
Kompleks Sportowo-Rekreacyjny
Rodzina 3+
Gospodarka odpadami
Harmonogram 2014

certyfikat eurorenoma

Media

Oglądaj nasze

 materiały filmowe

 

 

Kalendarium imprez

Kalendarium imprez 2016

Dokumenty strategiczne

Plany, strategie

Projekty i oferty

Oferty inwestycyjne
Projekty

Gościmy

Urząd Miejski w Brzozowie, ul. Armii Krajowej 1, 36-200 Brzozów, pow. brzozowski, woj. podkarpackie
tel. (13) 43-410-50, fax. (13) 43-410-55
e-mail: um_brzozow@brzozow.pl
http://www.brzozow.pl
NIP: 686-10-01-197, Regon: 000524631

Nr konta bankowego: 72-8642-1113-2011-9306-0664-0001