Menu Content/Inhalt
Start
Rejonowe IMS w tenisie stołowym chłopców
Image 
1 kwietnia br. w Szkole Podstawowej w Górkach odbyły się igrzyska młodzieży szkolnej w tenisie stołowym chłopców. Organizatorem był Powiatowy SZS w Brzozowie i Szkoła Podstawowa w Górkach. Gospodarze zakwalifikowali się do zawodów szczebla wojewódzkiego.
Czytaj całość…
 
III Przegląd Piosenki Obcojęzycznej

Image 

O tym, że wspaniała zabawa może iść w parze z nauką przekonali się uczestnicy i goście III Przeglądu Piosenki Obcojęzycznej. Festiwal odbył się 9 kwietnia br. w Szkole Podstawowej Nr 1 w Brzozowie.

Czytaj całość…
 
Teatr z Turzego Pola laureatem Srebrnej Maski
Image 
W dniach 1-2 kwietnia w Chełmie odbył się XV Ogólnopolski Festiwal Teatrów „Maska”. Po raz drugi wystąpił na nim Szkolny Teatr Lalki i Aktora z Zespołu Szkół w Turzym Polu. Wystawił dwa spektakle: „Patyki i patyczki” oraz premierową „Zaczarowaną dorożkę”.
Czytaj całość…
 
Reaktywacja piłki ręcznej w Grabownicy?
Image 
Wielki sukces odniosła drużyna piłki ręcznej reprezentująca Szkołę Podstawową w Grabownicy Starzeńskiej. Nasi zawodnicy wygrali eliminacje gminne, powiatowe, rejonowe i zakwalifikowali się do półfinału wojewódzkiego. Na podkreślenie zasługuje, że w tych eliminacjach nie przegrali ani jednego meczu.
Czytaj całość…
 
Pamięć i ból Katynia
Image 
Katyń 1940 - ocalić od zapomnienia" to hasło konferencji, która odbyła się 6 kwietnia br. w sali obrad Urzędu Miejskiego. Jej organizatorami byli Burmistrz Brzozowa, Muzeum Regionalne w Brzozowie oraz Gimnazjum Nr 1 w Brzozowie.
Czytaj całość…
 
Wojewoda z wizyta w Brzozowie
Image 
Wojewoda podkarpacki Małgorzata Chomycz podczas wizyty w Urzędzie Miejskim w Brzozowie przedstawiła 4.04. br. założenia resortowego programu MALUCH, realizowanego przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej. w spotkaniu oprócz burmistrza Józefa Rzepki wzięli udział przedstawiciele życia samorządowego gminy Brzozów: radni, sołtysi, dyrektorzy przedszkoli, urzędnicy gminy, ośrodka pomocy społecznej i pracownicy administracji oświatowej. 
Czytaj całość…
 
Strażacki narybek na start

Image

1 kwietnia br. w Komendzie Powiatowej Państwowej  Straży Pożarnej w Brzozowie odbyły się gminne  eliminacje corocznego Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej  „Młodzież zapobiega pożarom”. Wzięli w nich udział uczniowie szkól podstawowych i gimnazjów naszej gminy.

Czytaj całość…
 
Sołtysi wybrani
Image 
Wczoraj (3.04.) odbyły się wybory samorządowych organów pomocniczych gminy Brzozów. Mieszkańcy wybierali sołtysów poszczególnych sołectw, a w mieście - przewodniczących zarządów obu osiedli. W porównaniu z minioną kadencją zmiany nastąpiły w Starej Wsi i Zmiennicy.
Czytaj całość…
 
Kąpielisko miejskie pod koniec czerwca
Image 
W listopadzie 2009 r. w naszym mieście rozpoczęły się roboty związane z inwestycją pod nazwą „Budowa kompleksu sportowo–rekreacyjnego przy ul. Słonecznej w Brzozowie”. Łączny koszt tego zadania sięgnie 10,5 mln zł. Dzięki staraniom Burmistrza Brzozowa udało się uzyskać dofinansowanie tej inwestycji z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-13 w łącznej kwocie ok. 3 mln zł. Obecnie wznowiono roboty po przerwie zimowej. Oddanie kąpieliska zaplanowano pod koniec tego półrocza.
Czytaj całość…
 
Ludzie brzozowskiego sportu wyróżnieni
 Image
Dwóch sportowców, dwóch trenerów i jeden działacz sportowy z terenu naszej gminy otrzymało nagrody z rąk Marszałka Województwa Podkarpackiego. Najlepszych wyróżniono podczas III Gali Sportu Młodzieżowego Województwa Podkarpackiego.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 281 282 283 284 285 286 287 nast. » koniec »»

Pozycje :: 2841 - 2850 z 2866

W skrócie...

W skrócie...


Ostrzezenia
Biuletyn Informacji Publicznej
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
Portal Interesanta
Rewitalizacja
Dokumenty utracone
Kompleks Sportowo-Rekreacyjny
Rodzina 3+
Gospodarka odpadami
Harmonogram 2014

certyfikat eurorenoma

Media

Oglądaj nasze

 materiały filmowe

 

 

Kalendarium imprez

Kalendarium imprez 2016

Dokumenty strategiczne

Plany, strategie

Projekty i oferty

Oferty inwestycyjne
Projekty

Gościmy

Urząd Miejski w Brzozowie, ul. Armii Krajowej 1, 36-200 Brzozów, pow. brzozowski, woj. podkarpackie
tel. (13) 43-410-50, fax. (13) 43-410-55
e-mail: um_brzozow@brzozow.pl
http://www.brzozow.pl
NIP: 686-10-01-197, Regon: 000524631

Nr konta bankowego: 72-8642-1113-2011-9306-0664-0001