Menu Content/Inhalt
Start
Przeciwdziałanie patologiom społecznym - ogłoszenie o wynikach konkursu ofert
Ogłoszenie  wyników otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie przeciwdziałania patologiom społecznym w 2011 r. pn. zwiększanie dostępności pomocy terapeutycznej i psychologicznej dla osób uzależnionych od alkoholu i ich rodzin, ogłoszonego Zarządzeniem Burmistrza Brzozowa nr 42/2011 z dnia 7 marca 2011 r.
Czytaj całość…
 
Historia pewnego stracha
Image
14 kwietnia w Przedszkolu Samorządowym Nr 2 im. Marii Konopnickiej w Brzozowie miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Otóż do naszej placówki zawitała pani Bogusława Hodyl - autorka książek dla dzieci i jednocześnie aktorka teatru „Strofa” z Krakowa.
Czytaj całość…
 
Wyróżnienie dla formacji GEST
Image 
16 kwietnia formacja GEST z Zespołu Szkół w Grabownicy Starzeńskiej brała udział w Ogólnopolskich Konfrontacjach Zespołów Tanecznych w Małogoszczu koło Kielc. Mieliśmy okazję występować obok znakomitych zespołów, które mają kilkunastoletnią tradycję i światowe dokonania artystyczne.
Czytaj całość…
 
Konkurs na stanowisko dyrektora placówek oświatowych

W dniu 18 kwietnia br., Zarządzeniem Nr 63/2011 Burmistrza Brzozowa został ogłoszony konkurs na stanowisko dyrektora: Przedszkola Samorządowego Nr 1 w Brzozowie, Przedszkola Samorządowego Nr 1 w Humniskach oraz Przedszkola Samorządowego w Grabownicy Starzeńskiej. 

Po pobrania: Zarządzenie Nr 63/2011 oraz ogłoszenie o konkursie.

RavF

 
Jak pomagać w sytuacji zagrożenia życia i zdrowia?
Image
W Przedszkolu Samorządowym Nr 2 im. Marii Konopnickiej w Brzozowie w ostatnich tygodniach miały miejsce spotkania rodziców i nauczycieli z lekarzami brzozowskiego szpitala. Dnia 30.03. br. zaproszonymi gośćmi byli: lek. stom. Agata Jakiel i lek. med. Jerzy Jakiel, z kolei 13.04. – lek. med. Bogumiła Buczek-Orzechowska.  Celem spotkań była pedagogizacja rodziców i nauczycieli w zakresie udzielania pierwszej pomocy w sytuacji zagrożenia życia i zdrowia.
Czytaj całość…
 
Trwa przebudowa ul. Tysiąclecia w Brzozowie

Image

W marcu rozpoczęły się roboty związane z przebudową ul. Tysiąclecia w Brzozowie. Inwestycja o wartości ponad 2,5 mln zł obejmuje także m.in. budowę chodnika oraz przebudowę i zabezpieczenie infrastruktury technicznej, w tym kanalizacji deszczowej. Na zadanie to władze gminy pozyskały pokaźne dofinansowanie ze środków unijnych.

Czytaj całość…
 
Srebrne dziewczęta z Górnika Grabownica

Image 

Wielkim sukcesem dla młodych łuczniczek Górnika Grabownica zakończyły się Halowe Mistrzostwa Polski młodzików. Nasze zawodniczki zdobyły srebrny medal w rywalizacji drużynowej podczas zawodów rozegranych w dniach 9-10 kwietnia br. w Żywcu. Wicemistrzynie Polski wystąpiły w składzie: Patrycja Kędra, Wiktoria Toczek i Agata Ryba.

Czytaj całość…
 
Bp Adam Szal odwiedził zmiennicką szkołę
Image 
W dniach 22 i 23 marca miała miejsce kanoniczna wizytacja zmiennickiej parafii. Była ona cząstką odwiedzin całego dekanatu brzozowskiego. W drugim dniu pobytu w Zmiennicy ks. bp Adam Szal spotkał się z pracownikami i uczniami szkoły podstawowej.
Czytaj całość…
 
Sukces młodego karateki
Image 
W Krakowie 9 kwietnia odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Polski Południowej. W kategorii młodzików bezkonkurencyjny okazał się Grzegorz Bartman z Brzozowskiego Klubu Karate Kyokushin,  zdobywając złoty medal w konkurencji kumite.
Czytaj całość…
 
Przedszkolacy świętowali Światowy Dzień Zdrowia
Image 
7 kwietnia br. w Przedszkolu Samorządowym w Starej Wsi  odbyła się uroczystość z okazji Światowego Dnia Zdrowia, święta obchodzonego corocznie od 1950 roku. Celem uroczystości było zwrócenie szczególnej uwagi na najbardziej palące i zaniedbane problemy zdrowotne społeczeństw na całym świecie.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 281 282 283 284 285 286 287 nast. » koniec »»

Pozycje :: 2831 - 2840 z 2866

W skrócie...

W skrócie...


Ostrzezenia
Biuletyn Informacji Publicznej
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
Portal Interesanta
Rewitalizacja
Dokumenty utracone
Kompleks Sportowo-Rekreacyjny
Rodzina 3+
Gospodarka odpadami
Harmonogram 2014

certyfikat eurorenoma

Media

Oglądaj nasze

 materiały filmowe

 

 

Kalendarium imprez

Kalendarium imprez 2016

Dokumenty strategiczne

Plany, strategie

Projekty i oferty

Oferty inwestycyjne
Projekty

Gościmy

Urząd Miejski w Brzozowie, ul. Armii Krajowej 1, 36-200 Brzozów, pow. brzozowski, woj. podkarpackie
tel. (13) 43-410-50, fax. (13) 43-410-55
e-mail: um_brzozow@brzozow.pl
http://www.brzozow.pl
NIP: 686-10-01-197, Regon: 000524631

Nr konta bankowego: 72-8642-1113-2011-9306-0664-0001