Menu Content/Inhalt
Start
Majowe święta w szkole

Image 

Miesiąc maj, tradycyjnie, obfituje w święta. Tegoroczne ich obchody były wyjątkowo podniosłe i uroczyste w Szkole Podstawowej w Zmiennicy. 29 kwietnia zaprezentowano program słowno- muzyczny. Jego patriotyczne treści nawiązywały do bieżących wydarzeń i tworzyły trzy bloki, które połączyło hasło: ojczyzna.

Czytaj całość…
 
Mamy tylko jedną Ziemię
Image
 Dzień Ziemi w Przedszkolu Samorządowym w Starej Wsi.
Czytaj całość…
 
Medale dla brzozowian w Pucharze Polski
Image 
7 maja 2011 roku w Jaworznie odbył się Puchar Polski w Ju-Jitsu sportowym. Brzozowski Klub Sportowy reprezentowali w kategorii duo system Men Przemysław i Artur Czopor i w duo system Mix Dominika Tomoń i Łukasz Szuba.
Czytaj całość…
 
Mer Sambora odwiedził Brzozów
Image 
Burmistrz Józef Rzepka spotkał się z przedstawicielami nowych władz miasta Sambor. W trakcie rozmów (9.05.) z merem  Tarasem Kopylakiem rozmawiał o dalszej współpracy  miastem partnerskim Brzozowa. Ukraińska delegacja zwiedziła także obiekty krytej pływalni "Posejdon" oraz Szkoły Podstawowej Nr 1 w Brzozowie.
Czytaj całość…
 
Wyniki konkursu projektów wspierania sportu

Został rozstrzygnięty  otwarty konkurs projektów, których celem jest realizacja zadania własnego polegającego na tworzeniu warunków sprzyjających rozwojowi sportu w Gminie w 2011 r.

RavF

 
IMŚ Szkół w Szachach zakończyły się
Image 
Za nami VII Indywidualne Mistrzostwa Świata Szkół w szachach, które odbyły się w dniach od 30 kwietnia do 8 maja 2011 r. w Krakowie. Ogółem na starcie stanęło 357 zawodników z wielu krajów świata, w tym tak egzotycznych jak: Kolumbia, Sri Lanka, Malezja, Kirgistan, Peru czy Mongolia. W licznym, prawdziwie międzynarodowym gronie, wystąpili uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 1 oraz Gimnazjum Nr 1 w Brzozowie.
Czytaj całość…
 
Przełamując stereotypy i uprzedzenia
 Image
- Od ponad dwudziestu lat funkcjonowania samorządu we współczesnym kształcie uświadomiliśmy sobie jasno, czym jest idea małych ojczyzn i jak istotne znaczenia ma dla nas nasza mała brzozowska ojczyzna. Temu właśnie celowi przyświecają spotkania, które organizujemy, przekraczając nie tylko granice geograficzne, ale także przełamując stereotypy myślowe i wielowiekowe nieraz zaszłości i uprzedzenia - powiedział burmistrz Józef Rzepka otwierając międzynarodową konferencję historyczną. Jej piąta edycja odbyła się 5 maja br.
Czytaj całość…
 
Wspomnienie o Pani Zofii Spychale
W piątek 28 kwietnia 2011 r. w Orzechówce odbył się pogrzeb śp. Zofii Spychały. Obok bliższej i dalszej rodziny oraz sąsiadów żegnały ją z ogromnym żalem tłumy przyjaciół, uczniów, wychowanków  i ich rodziców. Wspaniałą Nauczycielkę, Pedagoga z powołania, dobrego, szlachetnego Człowieka.
Czytaj całość…
 
Pracowita sesja Rady Miejskiej w Brzozowie
Image 
Po raz siódmy w bieżącej kadencji zebrała się Rada Miejska w Brzozowie. Na sesji 28.04. br. pojawili się nowi przedstawiciele gminnego życia samorządowego: p.o. zastępcy burmistrza Maria Rymarz oraz nowi sołtysi. Obradom przewodniczył Stanisław Pilszak.
Czytaj całość…
 
Witaj, majowa jutrzenko! Świeć naszej polskiej krainie!
Image
Od przemarszu przez miasto pocztów sztandarowych przy dźwiękach orkiestry rozpoczęły się obchody Święta Konstytucji 3 Maja w Brzozowie. Następnie w brzozowskiej kolegiacie została odprawiona msza święta w intencji Ojczyzny. Po niej uczestnicy uroczystości przeszli pod Pomnik Pamięci Narodu "Tym, którzy życie Polsce oddali", gdzie wygłoszono okolicznościowe przemówienia i złożono wiązanki kwiatów.
Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 281 282 283 284 285 286 287 nast. » koniec »»

Pozycje :: 2821 - 2830 z 2866

W skrócie...

W skrócie...


Ostrzezenia
Biuletyn Informacji Publicznej
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
Portal Interesanta
Rewitalizacja
Dokumenty utracone
Kompleks Sportowo-Rekreacyjny
Rodzina 3+
Gospodarka odpadami
Harmonogram 2014

certyfikat eurorenoma

Media

Oglądaj nasze

 materiały filmowe

 

 

Kalendarium imprez

Kalendarium imprez 2016

Dokumenty strategiczne

Plany, strategie

Projekty i oferty

Oferty inwestycyjne
Projekty

Gościmy

Urząd Miejski w Brzozowie, ul. Armii Krajowej 1, 36-200 Brzozów, pow. brzozowski, woj. podkarpackie
tel. (13) 43-410-50, fax. (13) 43-410-55
e-mail: um_brzozow@brzozow.pl
http://www.brzozow.pl
NIP: 686-10-01-197, Regon: 000524631

Nr konta bankowego: 72-8642-1113-2011-9306-0664-0001