Menu Content/Inhalt
Start
Pod opieką bł. Celestyny Faron
Image 
Dokładnie 17 maja 2006 r. Rada Miejska w Brzozowie podjęła uchwałę o nadaniu Przedszkolu Samorządowemu Nr 1 w Brzozowie imienia Błogosławionej Siostry Celestyny Faron. W piątą rocznicę tego wydarzenia świętowali wspólnie przedszkolacy, nauczyciele i rodzice. Wśród gości jubileuszu nie zabrakło również księdza proboszcza, sióstr służebniczek starowiejskich oraz przedstawicieli gminnych władz samorządowych.
Czytaj całość…
 
Wyjazd do filharmonii
Image 
W dniu 12 maja br. 140 uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz 11 nauczycieli realizujących zajęcia koła wokalno–muzycznego, w ramach projektu „Szansa dla każdego ucznia”, uczestniczyło w koncercie symfonicznym w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie.  Uczniowie od klasy drugiej  szkoły podstawowej do 3 gimnazjum wysłuchali 2 godzinnego koncertu orkiestry symfonicznej pod batutą dyplomantów Uniwersytetu Muzycznego w Wiedniu.
Czytaj całość…
 
Po rymach Brzechwy
Image 
W roku szkolnym 2010/2011 w przedszkolu „Humnisie” realizowany jest plan roczny, który przebiega pod hasłem „Brzechwa bawi i wychowuje”. Jednym z etapów realizacji planu są spotkania w bibliotece wiejskiej.
Czytaj całość…
 
Taneczne Szanse 2011 w Grabownicy Starzeńskiej
Image 
Zespół Szkół w Grabownicy Starzeńskiej już po raz drugi był organizatorem przeglądu zespołów tanecznych „Taneczne Szanse” w kategorii szkół gimnazjalnych.
Czytaj całość…
 
VII Spotkanie z poezją Marii Konopnickiej
Image 
Przedszkole Samorządowe Nr 2 w Brzozowie  11 maja zorganizowało po raz siódmy "Spotkanie z poezją Marii Konopnickiej" pod hasłem Maria Konopnicka dzieciom...
Czytaj całość…
 
Młodzież gra i śpiewa

Image

Podczas II Gminnego Przeglądu Zespołów Wokalno–Muzycznych 6.05. przygotowany repertuar zaprezentowali uczniowie szkół podstawowych. Imprezę na scenie Brzozowskiego Domu Kultury  zorganizowano po raz drugi w ramach projektu „Szansa dla każdego ucznia”. Wystąpili w niej  uczniowie, realizujący zajęcia szkolnych kół wokalno–muzycznych.

Czytaj całość…
 
BARWY w Urzędzie Miejskim

Image

Zespół Szkół w Grabownicy Starzeńskiej jest organizatorem I Międzynarodowego Przeglądu Młodzieżowych Zespołów Artystycznych. W imprezie tej uczestniczy formacja BARWY z Sambora. Przegląd jest też okazją do zwiedzenia naszej gminy. Gości z Ukrainy 19 bm. w Urzędzie Miejskim w Brzozowie podjęła zastępcą burmistrza Maria Rymarz.

Czytaj całość…
 
Kolejny sprzęt strażacki dla jednostek OSP

Image

Nowoczesne  agregaty prądotwórcze oraz pilarki posiadają od wtorku strażacy z Ochotniczych Straży Pożarnych z Grabownicy Starzeńskiej, Przysietnicy, Starej Wsi oraz Zmiennicy.
 
 Dnia 17 maja br., na placu przed siedzibą OSP w Starej Wsi odbyła się uroczystość przekazania nowego sprzętu dla strażaków OSP z Grabownicy Starzeńskiej, Przysietnicy, Starej Wsi i Zmiennicy. W ramach doposażenia bazy sprzętowej OSP przekazano 4 agregaty prądotwórcze Honda ECT 7000 P GV oraz 4 pilarki Stihl Ms 440.

 

Czytaj całość…
 
II Gminny Przegląd Zespołów Wokalno-Muzycznych
Image 
Już po raz drugi w ramach projektu „Szansa dla każdego ucznia” zorganizowany został Gminy Przegląd Zespołów Wokalno–Muzycznych. Podobnie jak w roku ubiegłym, uczniowie szkół gminy Brzozów realizujący zajęcia koła wokalno–muzycznego mogli się zaprezentować na scenie Brzozowskiego Domu Kultury. W dniu 5.05. br. wystąpiły zespoły szkół gimnazjalnych.
Czytaj całość…
 
Zmiana siedziby USC

Komunikat

Uprzejmie informuję, że od poniedziałku 23 maja br. siedziba Urzędu Stanu Cywilnego w Brzozowie zostanie przeniesiona do budynku ratusza miejskiego przy ul. Rynek 10, I piętro. Z uwagi na przeprowadzkę w dniach 19-20 maja br., w dotychczasowym miejscu (Brzozów, ul. Mickiewicza 9, II piętro) będzie prowadzona wyłącznie obsługa spraw związanych z rejestracją zgonów. Zainteresowanych przepraszam za ewentualne niedogodności.

Burmistrz Brzozowa

 
«« start « poprz. 281 282 283 284 285 286 287 nast. » koniec »»

Pozycje :: 2811 - 2820 z 2866

W skrócie...

W skrócie...


Ostrzezenia
Biuletyn Informacji Publicznej
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
Portal Interesanta
Rewitalizacja
Dokumenty utracone
Kompleks Sportowo-Rekreacyjny
Rodzina 3+
Gospodarka odpadami
Harmonogram 2014

certyfikat eurorenoma

Media

Oglądaj nasze

 materiały filmowe

 

 

Kalendarium imprez

Kalendarium imprez 2016

Dokumenty strategiczne

Plany, strategie

Projekty i oferty

Oferty inwestycyjne
Projekty

Gościmy

Urząd Miejski w Brzozowie, ul. Armii Krajowej 1, 36-200 Brzozów, pow. brzozowski, woj. podkarpackie
tel. (13) 43-410-50, fax. (13) 43-410-55
e-mail: um_brzozow@brzozow.pl
http://www.brzozow.pl
NIP: 686-10-01-197, Regon: 000524631

Nr konta bankowego: 72-8642-1113-2011-9306-0664-0001