Menu Content/Inhalt
Start
Boisko w prezencie na Dzień Dziecka
Image 
W Dniu Dziecka (1.06.) przy Zespole Szkół w Przysietnicy zostało oficjalnie otwarte wielofunkcyjne boisko sportowe. Jest to czwarty tego rodzaju obiekt w naszej gminie. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonał Burmistrz Brzozowa Józef Rzepka w asyście Podkarpackiego Wicekuratora Oświaty Antoniego Wydry.
Czytaj całość…
 
Festiwal tańca w Grabownicy
Image 
Zespół Szkół w Grabownicy Starzeńskiej był organizatorem I Międzynarodowego Przeglądu Zespołów Tanecznych. W imprezie oprócz gospodarzy 21 maja br. wystąpili artyści z Humennego (Słowacja), Sambora (Ukraina), Krosna, Frysztaka i i Niebylca.
Czytaj całość…
 
Wyprawa do Magurskiego Parku Narodowego
Image 
W dniu 20 maja br. 156 uczniów oraz 15 nauczycieli realizujących zajęcia koła przyrodniczego, uczestniczyło w wycieczce do Magurskiego Parku Narodowego (MPN). Jednodniowy wyjazd zorganizowany został w ramach realizowanego od października 2009 r. projektu „Szansa dla każdego ucznia”. Program wyjazdu zakładał: przejście ścieżką edukacyjną, zwiedzenie wystaw stałych, uczestniczenie w multimedialnym spektaklu przyrodniczym  oraz ognisko.
Czytaj całość…
 
Czarna Madonna matką nas wszystkich
Image 
26 maja to szczególny dzień - Dzień Matki. W tym roku wszystkie starszaki z Przedszkola Samorządowego Nr 2 im. Marii Konopnickiej w Brzozowie (dzieci z gr. V „Wędrowniczki”, VI „Biedronki” oraz VII „Jagódki”) zaprosiły swoje mamy na uroczystość, która odbyła się w kościele parafialnym w Brzozowie.
Czytaj całość…
 
Start rewitalizacji brzozowskiego rynku
Image 
Podczas VIII nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej w dniu 27.05. br. została jednogłośnie podjęta uchwała w sprawie dofinansowania zadania pn. "Rewitalizacja rynku w Brzozowie". Inwestycja warta 6,2 mln zł będzie realizowana w latach 2012-13 przy wsparciu środków unijnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego 2007-2013.
Czytaj całość…
 
Dzień otwarty w punkcie przedszkolnym
Image 
W dniu 12 maja br. po raz drugi w bieżącym roku szkolnym zorganizowany został w punkcie przedszkolnym przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Przysietnicy „dzień otwarty”. Rodzice przyjęli zaproszenie i chętnie przybyli do przedszkola na zajęcia: logopedyczne, rytmiki,  języka angielskiego oraz dydaktyczno-wychowawcze.
Czytaj całość…
 
Granica łączy, a nie dzieli
Image 
Od czwartku 19 maja do soboty 21 maja w Zespole Szkół w Grabownicy Starzeńskiej przebywali uczniowie z dwóch naszych sąsiednich krajów – Słowacji oraz Ukrainy. Uczniowie słowaccy tradycyjnie, bo od 12 lat, odwiedzili naszą szkołę, a młodzież ukraińska była w Grabownicy po raz pierwszy.
Czytaj całość…
 
Sukcesy zmiennickiej szkoły
Image 
Szkoła Podstawowa w Zmiennicy jest jedną z najmniejszych placówek oświatowych gminy Brzozów. Uczęszcza do niej 105 uczniów. Pracuje tu 15 wysoko wykwalifikowanych nauczycieli, którzy wypełniają wszystkie zadania ciągle reformowanej polskiej szkoły. Instytucja ta pełni ważną rolę w środowisku i jest ważnym ośrodkiem w życiu wsi.
Czytaj całość…
 
Na łódzkiej DZIATWIE
Image 
W dniach 18-21 maja Szkolny Teatr Lalki i Aktora z Turzego Pola przebywał w Łodzi na 32. Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych „Dziatwa".
Czytaj całość…
 
Patrzeć coraz głębiej

Image 

Już po raz trzeci w Gimnazjum im. ks. Pawła Komborskiego w Przysietnicy odbył się międzyszkolny Konkurs Recytacji Poezji i Prozy Karola Wojtyły (bł. Jana Pawła II) pod hasłem „Patrzeć coraz głębiej”. Uroczystość miała miejsce 20 maja 2011 roku. Organizatorkami były panie polonistki – Halina Błaż, Barbara Słowik oraz Małgorzata Wojtuń.

Czytaj całość…
 
«« start « poprz. 281 282 283 284 285 286 287 nast. » koniec »»

Pozycje :: 2801 - 2810 z 2866

W skrócie...

W skrócie...


Ostrzezenia
Biuletyn Informacji Publicznej
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
Portal Interesanta
Rewitalizacja
Dokumenty utracone
Kompleks Sportowo-Rekreacyjny
Rodzina 3+
Gospodarka odpadami
Harmonogram 2014

certyfikat eurorenoma

Media

Oglądaj nasze

 materiały filmowe

 

 

Kalendarium imprez

Kalendarium imprez 2016

Dokumenty strategiczne

Plany, strategie

Projekty i oferty

Oferty inwestycyjne
Projekty

Gościmy

Urząd Miejski w Brzozowie, ul. Armii Krajowej 1, 36-200 Brzozów, pow. brzozowski, woj. podkarpackie
tel. (13) 43-410-50, fax. (13) 43-410-55
e-mail: um_brzozow@brzozow.pl
http://www.brzozow.pl
NIP: 686-10-01-197, Regon: 000524631

Nr konta bankowego: 72-8642-1113-2011-9306-0664-0001