Menu Content/Inhalt
Start
Pomocy pora dla labradora

Image

Dorodny pies rasy labrador o biszkoptowej sierści został znaleziony przy ul. Polnej w Brzozowie. Czworonóg liczy ok. 7 lat, jest spokojny i przyjaźnie usposobiony. Na szyi ma ślady po skórzanej obroży lub łańcuchu, prawdopodobnie zerwał się i opuścił właściciela. Obecnie czeka na niego w kojcu przy PGK w Brzozowie. Bliższe informacje można także uzyskać w Wydziale Ochrony Środowiska, Gospodarki Komunalnej i Rolnictwa Urzędu Miejskiego pod numerem telefonu 13 306-10-89. Kilka zdjęć pieska w rozwinięciu.

Czytaj całość…
 
Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa OZPN Krosno
 
Image 
 
W dniu 4 marca 2017 r. odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezesa OZPN Krosno dla rocznika 2007 i młodsi organizowany przez Szkółkę Piłkarską MOSiR Brzozów i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzozowie. Po godzinie 9:00 w Szkole Podstawowej nr 1 w Brzozowie 8 drużyn podzielonych na dwie grupy rozpoczęło walkę o zwycięstwo w turnieju.
Czytaj całość…
 
Dofinansowanie zakupu książek dla szkolnych bibliotek

Image

68,1 tys. zł wyniesie dofinansowanie zakupu książek dla bibliotek szkolnych z terenu naszej gminy w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Wniosek w tej sprawie złożony przez Burmistrza Brzozowa Józefa Rzepkę został w lutym zarekomendowany przez Kuratorium Oświaty w Rzeszowie i przyjęty do realizacji. W gronie placówek, które otrzymały tegoroczną dotację znalazło się 8 szkół podstawowych prowadzonych przez naszą  gminę.

Czytaj całość…
 
Brzozów pływa na medal
 
Image
 
W niedzielę 5 marca 2017 r. w Strzyżowie odbyły się trzecie zawody pływackie w ramach II Edycji Południowo-Podkarpackiej Ligi Pływackiej. Organizatorem zawodów był tym razem CSTiR w Strzyżowie.
Czytaj całość…
 
Wystawa broni palnej i białej w muzeum
 
Image 
 
Uczennica z Zespołu Szkół Nr 2 w Humniskach laureatką ogólnopolskiego konkursu!

Image

Katarzyna Kwiatkowska z Zespołu Szkół Nr 2 w Humniskach została laureatką pierwszego miejsca ogólnopolskiego konkursu pt. „Moja szkoła dawniej i dziś” zorganizowanego przez grupę wydawniczą Polska Press Grupa. Praca uczennicy zyskała najwyższe noty. Przy przyznawaniu nagród brano pod uwagę zgodność z narzuconym tematem, staranność wykonania, oryginalność, ogólne wrażenie estetyczne.

Czytaj całość…
 
O bezpiecznym Internecie w Zespole Szkół w Turzym Polu
 
Image 
 
7 lutego obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu pod hasłem Razem zmieniamy świat na lepsze. Do tegorocznej 13. edycji zgłoszona została również nasza szkoła. W ostatnich dniach podjęliśmy szereg intensywnych działań profilaktycznych mających na celu zaznajomienie uczniów z problematyką bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w Internecie oraz omówiliśmy zasady korzystania z komputera.
Czytaj całość…
 
Spotkanie z artystą w PS Nr 2 im Marii Konopnickiej w Brzozowie
 
Image
 
Dnia 28 lutego w naszym przedszkolu odbyło się kolejne spotkanie w ramach prowadzonej przez naszą placówkę działalności innowacyjnej. Naszym gościem był Bartłomiej Florek, miejscowy artysta-plastyk, którego prace są znane i cenione nie tylko w naszym regionie, ale także za granicą. Pan Bartłomiej specjalizuje się w rzeźbie, renowacji zabytków, natomiast jego małżonka wykonuje biżuterię artystyczną oraz szydełkowe maskotki.
Czytaj całość…
 
Obcowanie ze sztuką w PS Nr 2 w Brzozowie.
 
Image 
 
23 lutego dzieci 5–6 letnie z gr. III „Biedronki” wraz z nauczycielem Bożeną Dąbrowiecką obejrzały aktualne stałe wystawy w Muzeum Regionalnym im Adama Fastnachta w Brzozowie  „Z dziejów i kultury regionu brzozowskiego”:
- Jak żyli nasi przodkowie.  Wyposażenie salonu mieszczańsko-inteligenckiego i izby chłopskiej w XX wieku.
- Rzeźba ludowa regionu brzozowskiego.
Czytaj całość…
 
UWAGA ROLNICY!

Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego oraz Biuro Powiatowe Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa zapraszają na szkolenie „Płatności bezpośrednie”. Szkolenie odbędzie się 7 marca 2017 r. o godz. 10.00 w sali narad Urzędu Miejskiego w Brzozowie, ul. Armii Krajowej 1 (I piętro).

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 21 - 30 z 2866

W skrócie...

W skrócie...


Ostrzezenia
Biuletyn Informacji Publicznej
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
Portal Interesanta
Rewitalizacja
Dokumenty utracone
Kompleks Sportowo-Rekreacyjny
Rodzina 3+
Gospodarka odpadami
Harmonogram 2014

certyfikat eurorenoma

Media

Oglądaj nasze

 materiały filmowe

 

 

Kalendarium imprez

Kalendarium imprez 2016

Dokumenty strategiczne

Plany, strategie

Projekty i oferty

Oferty inwestycyjne
Projekty

Gościmy

Urząd Miejski w Brzozowie, ul. Armii Krajowej 1, 36-200 Brzozów, pow. brzozowski, woj. podkarpackie
tel. (13) 43-410-50, fax. (13) 43-410-55
e-mail: um_brzozow@brzozow.pl
http://www.brzozow.pl
NIP: 686-10-01-197, Regon: 000524631

Nr konta bankowego: 72-8642-1113-2011-9306-0664-0001