Start arrow Aktualności arrow Zawody łucznicze w Humniskach
Zawody łucznicze w Humniskach Drukuj Email
Wpisał: Redaktor
14.03.2017.

Image

W dniu 11 marca 2017 roku w Humniskach na hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w odbyły się XVII Halowe Zawody Łucznicze o Puchar Burmistrza Brzozowa i IV Halowe Mistrzostwa Okręgu Rzeszowskiego. W zawodach wystartowało 99 zawodników z dziesięciu klubów łuczniczych Podkarpacia. Z naszej gminy  wystartowało 3 zawodników z klubu „Górnik” Humniska i 13 zawodników z klubu „Sagit” Humniska.

Image

W zawodach o Puchar Burmistrza Brzozowa nasi zawodnicy uzyskali następujące miejsca:
W Kategorii Open:
Wśród kobiet zwyciężyła z wynikiem 290 pkt Wiktoria Toczek, 3 miejsce zajęła Agata Ryba, 4. Kinga Kindlarska.
Wśród mężczyzn 2 miejsce wywalczył Mateusz Ryba z wynikiem 273 pkt, 9 miejsce zajął Kacper Kij, 11 miejsce przypadło Jerzemu Puchyrowi.

Image

Image

W kategorii Junior młodszy:
3 miejsce zajął Dawid Lasek, 4. Konrad Kij, 4. Patrycja Piotrowska.

Image

Image

W kategorii młodzik:
10 miejsce zajęła Ewa Janocha, 14. Aleksandra Mazur.

Image

Image

W kategorii dziecko starsze:
3 miejsce zajęła Karolina Konieczko z „Górnika”, 9 miejsce zajęła Oliwia Ryba z „Górnika”, 10. Patryk Woś.

Image

Image

W kategorii dziecko młodsze:
4 miejsce zajęła Patrycja Rybczak i 8. Wojciech Nowak.

Image

Image

Puchary i dyplomy ufundował Burmistrz Brzozowa Józef Rzepka.
W mistrzostwach okręgu rozegrano pojedynki w  kategoriach : Open, Junior młodszy, młodzik.

Image

Image

W kategorii Open zwyciężyła Wiktoria Toczek, zdobywając złoty medal i tytuł Halowego Mistrza Okręgu na rok 2017,
2 miejsce zajęli Agata Ryba i Mateusz Ryba, zdobywając srebrne medale,
3 miejsce zajęła Kinda Kindlarska, zdobywając brązowy medal.

Image

Image

W kategorii junior młodszy:
tytuł Halowego Mistrza Okręgu na rok 2017 i złoty medal należał do Dawida Laska, 2 miejsce i srebrny medal zdobyła Patrycja Piotrowska, 3 miejsce i brązowy medal zdobył Konrad Kij.

Image

Image

10 miejsce zajęła Ewa Janocha zaś 14. Aleksandra Mazur.

Image

Image

3 miejsce i brązowy medal zdobyła Karolina Konieczko z „Górnika”, 9. Oliwia Ryba z „Górnika” a 10. Patryk Woś.

Image

Image

Medale i dyplomy ufundował Rzeszowski Okręgowy Związek Łuczniczy z prezesem Andrzejem Majką. Nagrody ufundował i wręczył zawodnikom Stanisław Klęba – działacz Rzeszowskiego Okręgu Łuczniczego.

Image

Image

Puchary, medale i dyplomy wręczali: Burmistrz Brzozowa Józef Rzepka, dyrektor Zespołu Szkół w Humniskach Lucjan Czech, radny rady miejskiej Stanisław Kułak, sołtys i jednocześnie radny rady miejskiej Zbigniew Kwiatkowski, prezes Rzeszowskiego Okręgowego Związku Łuczniczego w Rzeszowie Andrzej Majka.

Image

Image

Poczęstunek dla zawodników ufundował Burmistrz Brzozowa i Wacław Bieńczak właściciel Cukierni  w Brzozowie.

Image

Image

Zawodnicy i działacze klubu składają podziękowania sponsorom: burmistrzowi Brzozowa Józefowi Rzepce, firmom - Elektromontaż Rzeszów, Polikat Brzozów, Elan z Brzozowa, Janowi Dudyczowi, Stanisławowi i Józefowi Teleszom, sołtysowi Humnisk Zbigniewowi Kwiatkowskiemu, radnemu Stanisławowi Kułakowi, Cukierni Wacława Bieńczaka,  bez ich wsparcia nie byłoby sukcesów.

Image

Image

Image

zt

Zmieniony ( 15.03.2017. )

« poprzedni artykuł   następny artykuł »