Menu Content/Inhalt
Start arrow Aktualności arrow Karnawałowe pląsy w PS w Starej Wsi
Karnawałowe pląsy w PS w Starej Wsi Drukuj Email
Wpisał: Redaktor   
22.02.2017.
 
Image 
 
Karnawałowe niespodzianki w naszym przedszkolu trwały przez dwa dni. W pierwszym dniu odwiedził nas iluzjonista, który zaskakiwał dzieci różnymi ciekawymi, magicznymi sztuczkami. Uciechy było wiele, kiedy magik zaprosił do „czarowania” dzieci. Było wiele nieoczekiwanych sytuacji i dużo humoru. Dzieci wypowiadały magiczne zaklęcia, które w rękach iluzjonisty działały sprawiając, iż życzenia się spełniały.
 
Image 
 
Przedszkolaki nagradzały czarodzieja gromkimi brawami. W drugim dniu odbył się bal przebierańców. Przy dźwiękach muzyki, którą proponował pan Grzegorz  – tatuś wychowanki z grupy Biedronki - dzieci pląsały w niezwykle pomysłowych i zabawnych strojach. Na parkiecie pojawiły się księżniczki, wróżki, rycerze, piraci, strażacy, różne zwierzęta. Był nawet król i gladiator.
 
Image 
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image 
 
Po tańcach i swawolach dzieci zostały zaproszone na słodki poczęstunek. W naszym przedszkolu bale są bardzo lubianą formą rozrywki. Wspólna zabawa przy muzyce dostarczyła dzieciom wiele radości wręcz euforii oraz zbliżyła przedszkolaków. Serdecznie dziękujemy  rodzicom za przygotowanie ciekawych kostiumów dla swoich pociech a  panu Grzegorzowi  za wspaniałą muzykę.
 
Image 
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image 
 
Image
 
Image
 
Image 

Agnieszka Rychlicka

Zmieniony ( 22.02.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

W skrócie...


Ostrzezenia
Biuletyn Informacji Publicznej
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
Portal Interesanta
Rewitalizacja
Dokumenty utracone
Kompleks Sportowo-Rekreacyjny
Rodzina 3+
Gospodarka odpadami
Harmonogram 2014

certyfikat eurorenoma

Media

Oglądaj nasze

 materiały filmowe

 

 

Urząd Miejski w Brzozowie, ul. Armii Krajowej 1, 36-200 Brzozów, pow. brzozowski, woj. podkarpackie
tel. (13) 43-410-50, fax. (13) 43-410-55
e-mail: um_brzozow@brzozow.pl
http://www.brzozow.pl
NIP: 686-10-01-197, Regon: 000524631

Nr konta bankowego: 72-8642-1113-2011-9306-0664-0001