Menu Content/Inhalt
Start arrow Aktualności arrow Zebranie sprawozdawcze jednostki OSP w Zmiennicy
Zebranie sprawozdawcze jednostki OSP w Zmiennicy Drukuj Email
Wpisał: Redaktor   
21.02.2017.
Image 
Trwa okres zebrań sprawozdawczych w jednostkach strażackich gminy Brzozów. W sobotę 18 bm. spotkanie takie odbyło się w Zmiennicy. W trakcie zebrania kilku druhów uhonorowano medalami Za Zasługi dla Pożarnictwa. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele władz gminnych, korporacyjnych i PSP. Gospodarzem uroczystości był prezes jednostki OSP w Zmiennicy Krzysztof Kosztyła, który powitał wszystkich obecnych.
W gronie gości znaleźli się m.in.: ks. proboszcz parafii w Zmiennicy Józef Ciekliński oraz dyr. miejscowej szkoły Gabriel Konieczny. Samorząd reprezentował naczelnik wydziału spraw obywatelskich UM dh Stanisław Bober wraz z gminnym komendantem ochrony przeciwpożarowej dh. Marianem Dydkiem. Jako przedstawiciel zarządu oddziału powiatowego ZOSP w Brzozowie wystąpił dh Stanisław Chrobak, natomiast przedstawicielem komendy powiatowej PSP w Brzozowie był st. kpt. Jan Smoleń.
Image
 
Image
 
Image
 
W pierwszej części spotkania odbyła się ceremonia wręczenie odznaczeń. Srebrnymi medalami Za Zasługi dla Pożarnictwa zostali uhonorowani druhowie: Sławomir Michalski i Zbigniew Smoleń, zaś brązowymi medalami druhowie: Wojciech Fic, Sylwester Dziedzic, Bartosz Haduch, Karol Warchoł i Michał Kosztyła.
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Obradom zebrania przewodniczył dh Sławomir Michalski. W skład komisji uchwał i wniosków weszli druhowie: Piotr Mastyj - przewodniczący, Michał Kosztyła - sekretarz i Konrad Dziedzic - członek. Informację z działalności jednostki w okresie sprawozdawczym przedstawił prezes dh Krzysztof Kosztyła, sprawozdanie finansowe - skarbnik jednostki dh Sylwester Tesznar, a sprawozdanie komisji rewizyjnej - dh Karol Warchoł.
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Jednostka w Zmiennicy wchodzi w skład KSRG i należy do wyróżniających się na terenie powiatu, o czym świadczy nie tylko udział w akcjach, ale także udział i sukcesy w zawodach sportowo-pożarniczych we wszystkich kategoriach. Stąd  druhowie jednogłośnie udzielili absolutorium zarządowi.
 
Image
 
Image 
 
Przyjęto też uchwałę programową, którą przedstawił dh Michał Kosztyła. Głos zabrali także druhowie reprezentujący samorząd, ZOSP i PSP: Stanisław Bober, Marian Dydek, Stanisław Chrobak oraz st. kpt. Jan Smoleń.
 
Image
 
Image
 
Image
 
Image
 
Po zamknięciu obrad druhny i druhowie wykonali pamiątkowe fotografie.
 
Image
 
Image
 
Image 
dk
 
Zmieniony ( 21.02.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

W skrócie...


Ostrzezenia
Biuletyn Informacji Publicznej
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
Portal Interesanta
Rewitalizacja
Dokumenty utracone
Kompleks Sportowo-Rekreacyjny
Rodzina 3+
Gospodarka odpadami
Harmonogram 2014

certyfikat eurorenoma

Media

Oglądaj nasze

 materiały filmowe

 

 

Urząd Miejski w Brzozowie, ul. Armii Krajowej 1, 36-200 Brzozów, pow. brzozowski, woj. podkarpackie
tel. (13) 43-410-50, fax. (13) 43-410-55
e-mail: um_brzozow@brzozow.pl
http://www.brzozow.pl
NIP: 686-10-01-197, Regon: 000524631

Nr konta bankowego: 72-8642-1113-2011-9306-0664-0001