Menu Content/Inhalt
Start arrow Aktualności arrow Walentynkowe wybory miss i mistera gimnazjum w Grabownicy Starzeńskiej
Walentynkowe wybory miss i mistera gimnazjum w Grabownicy Starzeńskiej Drukuj Email
Wpisał: Redaktor   
17.02.2017.

Image 

Tegoroczne walentynki w Zespole Szkół w Grabownicy Starzeńskiej przebiegły w nietypowy sposób. Tego dnia Samorząd Uczniowski pod czujnym okiem opiekunów – Moniki Kosteckiej–Wójcik i Dariusza Barańskiego po raz drugi zorganizował wybory Miss i Mistera Gimnazjum. O tytuł najpiękniejszej i najpiękniejszego walczyło łącznie 6 dziewcząt i 5 chłopców – reprezentujących 6 klas Gimnazjum, a byli to: Karolina Pach i Mateusz Marusia z klasy 1a, Urszula Stefaniak i Maksymilian Gil z klasy 1b, Karolina Cyptor i Jakub Baran z  klasy 2a, Gabriela Sobaś i Dominik Dudek z klasy 2b, Anna Kraczkowska i Kamil Ryba z klasy 3a, Patrycja Dżoń z klasy 3b

Uczniowie ci po długich i żmudnych przygotowaniach stanęli w szranki na oczach całego Zespołu Szkół w Grabownicy Starzeńskiej. Wszystkie kandydatki i kandydaci zostali poddani następującym próbom: prezentacja wizualna, „kilka słów o sobie”, choreografia taneczna (dziewczęta), pokaz sportowy (chłopcy), test inteligencji. Oprócz tego przedstawiciele obu płci w walce o tytuł  mieli przygotować po dwie stylizację. Dziewczęta poprosiliśmy o przygotowanie stylizacji, pt.: „Spacer w chmurach” i „Kolacja z księciem”, natomiast chłopców o stroje tematyczne, pt.: „Rambo – prawdziwy wojownik” i „Wieczór dżentelmenów”. 
 
Image
 
ImageImage
 
Image
 
ImageImage
 
Image
 
Musimy przyznać, że wszystkie kandydatki i kandydaci sprostali  zadaniom, a efekty ich starań oceniało specjalnie powołane w tym celu jury w składzie: przewodniczący: dyrektor Zespołu Szkół w Grabownicy Starzeńskiej – Mariusz Hałasik. Pozostali członkowie: reprezentacja Grona Pedagogicznego: Celina Lorenc – nauczycielka matematyki i Bartłomiej Zajdel – nauczyciel języka angielskiego. Reprezentacja Braci Uczniowskiej: Klaudia Filip – uczennica klasy 3b i Michał Oleniacz – uczeń klasy 2b.
Image

Jury przyznało po trzy tytuły w obu kategoriach (Miss Gimnazjum, I Wicemiss, II Wicemiss, Mister Gimnazjum, I Wicemister i II Wicemister). Trzeba przyznać, że jurorzy mieli trudny orzech do zgryzienia, gdyż wszyscy uczestnicy konkursu solidnie przygotowali się do każdej konkurencji. 

Image

ImageImage

ImageImage

ImageImage

Ostatecznie w kategorii dziewcząt laureatkami okazały się:

Patrycja Dżoń – Miss Gimnazjum w Grabownicy Starzeńskiej

Gabriela Sobaś – I Wicemiss

Karolina Cyptor – II Wicemiss

Natomiast w kategorii chłopców:

Kamil Ryba – Mister Gimnazjum

Maksymilian Gil – I Wicemister

Jakub Baran – II Wicemister

Oprócz oficjalnych tytułów na swoich faworytów mogli głosować również wszyscy uczniowie Gimnazjum w Grabownicy Starzeńskiej, przyznając im tym samym tytuł Miss i Mistera Publiczności.  W tej kategorii zwyciężyli: Patrycja Dżoń – Miss Publiczności i Maksymilian Gil – Mister Publiczności.

ImageImage
 
Image

Dekoracji i wręczenia nagród wszystkim zwycięzcom dokonał dyrektor Zespołu Szkół w Grabownicy Starzeńskiej – Mariusz Hałasik.

Gratulujemy!

Monika Kostecka-Wójcik

Fot: Dariusz Barański

Zmieniony ( 17.02.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

W skrócie...


Ostrzezenia
Biuletyn Informacji Publicznej
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
Portal Interesanta
Rewitalizacja
Dokumenty utracone
Kompleks Sportowo-Rekreacyjny
Rodzina 3+
Gospodarka odpadami
Harmonogram 2014

certyfikat eurorenoma

Media

Oglądaj nasze

 materiały filmowe

 

 

Urząd Miejski w Brzozowie, ul. Armii Krajowej 1, 36-200 Brzozów, pow. brzozowski, woj. podkarpackie
tel. (13) 43-410-50, fax. (13) 43-410-55
e-mail: um_brzozow@brzozow.pl
http://www.brzozow.pl
NIP: 686-10-01-197, Regon: 000524631

Nr konta bankowego: 72-8642-1113-2011-9306-0664-0001