Menu Content/Inhalt
Start arrow Aktualności arrow Przedszkolaki poznają Wszechświat "Mobilne Planetarium Heca" w PS Nr 1 w Brzozowie
Przedszkolaki poznają Wszechświat "Mobilne Planetarium Heca" w PS Nr 1 w Brzozowie Drukuj Email
Wpisał: Redaktor   
15.02.2017.
 
Image 
 
Dnia 14.02.2017 roku dzieci z naszego przedszkola uczestniczyły w niezwykłej wyprawie w odległy świat gwiazd i planet razem z bohaterami „Ulicy Sezamkowej”. Dzięki mobilnemu planetarium miały możliwość przyswojenia sobie wiedzy w sposób prosty, zrozumiały, a jednocześnie bardzo ciekawy i pobudzający do aktywności.
 Image 
 
Film, który obejrzały dzieci, z uwagi na miejsce jego przedstawienia - ogromną kopułę - wzbudził ich prawdziwe zainteresowanie już od samego początku, jeszcze przed rozpoczęciem projekcji.
 
Image 
 
Image 
 
Image 
 
Duże emocje towarzyszyły zarówno maluchom, jak i starszakom, a uzewnętrzniały się w postaci ich żywych reakcji. Dzieci nie tylko obserwowały, co dzieje się wokół nich, ale też prawidłowo odpowiadały na pytania prowadzącego. Na zakończenie spotkania, po podsumowaniu, każdy otrzymał kolorowankę.
 
Image 
 
Image 
 
Image 
 
Lekcja „astronomii” w mobilnym planetarium” była zarówno pobudzającą wyobraźnię zabawą, jak i doskonałym sposobem na przekazanie dzieciom wiadomości o kosmosie. Z pewnością było to dla naszych przedszkolaków niezapomniane przeżycie. Bardzo dziękujemy za przybycie do naszej placówki i miło spędzony czas.  
 
 
Anna Lasko
Zmieniony ( 15.02.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

W skrócie...


Ostrzezenia
Biuletyn Informacji Publicznej
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
Portal Interesanta
Rewitalizacja
Dokumenty utracone
Kompleks Sportowo-Rekreacyjny
Rodzina 3+
Gospodarka odpadami
Harmonogram 2014

certyfikat eurorenoma

Media

Oglądaj nasze

 materiały filmowe

 

 

Urząd Miejski w Brzozowie, ul. Armii Krajowej 1, 36-200 Brzozów, pow. brzozowski, woj. podkarpackie
tel. (13) 43-410-50, fax. (13) 43-410-55
e-mail: um_brzozow@brzozow.pl
http://www.brzozow.pl
NIP: 686-10-01-197, Regon: 000524631

Nr konta bankowego: 72-8642-1113-2011-9306-0664-0001