Menu Content/Inhalt
Start arrow Aktualności arrow Karnawałowe szaleństwo w ZS Nr 1 w Przysietnicy
Karnawałowe szaleństwo w ZS Nr 1 w Przysietnicy Drukuj Email
Wpisał: Redaktor   
15.02.2017.
 
 Image
 
Karnawał  to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, której nieodłącznym elementem są bale wyczekiwane i bardzo lubiane przez dzieci, dostarczające wiele pozytywnych przeżyć i radości. 11 lutego br. karnawałowy „Bal Malucha” odbył się w ZS nr 1 w Przysietnicy. W pięknej scenerii inspirowanej bajką pt. Kraina Lodu zgromadziło się wiele dzieci w barwnych strojach karnawałowych. Na balu pojawiła się niejedna Elsa i Anna. Nie zabrakło również batmanów, spidermanów, policjantów, wróżek i czarownic, dostrzec można było również bałwana Olafa, baletnicę i cygankę.
 
Image 
 
Miłą zabawę, pląsy, tańce zapewniła orkiestra „AG-MA” z Przysietnicy, którą tworzą Agnieszka i Marcin Kolbuchowie. Wszyscy bawili się wyśmienicie przy dźwiękach muzyki. Liczne konkursy  z nagrodami angażowały do zabawy nie tylko dzieci, ale również dorosłych. Zwycięzcy otrzymali atrakcyjne upominki, a wszyscy biorący udział – słodkości.
 
Image 
 
Image
 
Image 
 
Image 
 
W trakcie karnawałowego szaleństwa zgromadzeni mogli skorzystać z obficie zaopatrzonej kawiarenki przygotowanej i prowadzonej przez rodziców. Dzięki uprzejmości Katarzyny Mazur–Baran dzieci delektowały się watą cukrową i popcornem.
 
Image 
 
Image
 
Image 
 
Image 
 
Dużą atrakcją dla małych uczestników były balonowe zwierzaki i malowanie twarzy. Banery zdjęciowe pozwoliły każdemu dziecku poczuć się jak prawdziwy piłkarz lub księżniczka, a zrobione zdjęcia na pewno będą niezapomnianą pamiątką. Rodzice mogli zapoznać się z ofertą firmy Forever, którą prezentowała p. Ewa Data.
 
Image 
 
Image
 
Image 
 
Image 
 
Image
 
Wszystkim, którzy przyczynili się tego, aby nasza wspólna zabawa karnawałowa udała się – Radzie Rodziców i pomagającym Rodzicom – serdecznie dziękujemy.
 
Image 
 
Image
 
Image 
 
Image
 
Image 
 Organizatorzy
Zmieniony ( 15.02.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

W skrócie...


Ostrzezenia
Biuletyn Informacji Publicznej
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
Portal Interesanta
Rewitalizacja
Dokumenty utracone
Kompleks Sportowo-Rekreacyjny
Rodzina 3+
Gospodarka odpadami
Harmonogram 2014

certyfikat eurorenoma

Media

Oglądaj nasze

 materiały filmowe

 

 

Urząd Miejski w Brzozowie, ul. Armii Krajowej 1, 36-200 Brzozów, pow. brzozowski, woj. podkarpackie
tel. (13) 43-410-50, fax. (13) 43-410-55
e-mail: um_brzozow@brzozow.pl
http://www.brzozow.pl
NIP: 686-10-01-197, Regon: 000524631

Nr konta bankowego: 72-8642-1113-2011-9306-0664-0001