Menu Content/Inhalt
Start arrow Aktualności arrow Uczniowie Szkoły Podstawowej w Górkach w finale wojewódzkim w unihokeju chłopców
Uczniowie Szkoły Podstawowej w Górkach w finale wojewódzkim w unihokeju chłopców Drukuj Email
Wpisał: Redaktor   
13.02.2017.
Image
 
Drużyna z Górek już w zawodach powiatowych sprawiła niespodziankę wygrywając cały turniej. W kolejnym etapie, którym był  półfinał  wojewódzki, również dobrze się sprawujemy. Wygrywamy dwa mecze ze SP Korczyna i SP nr 5 Krosno,  jednak  ulegamy faworytom SP nr 4 i nr 1 z Sanoka. Zajmujemy trzecie miejsce w turnieju, co daje nam awans do kolejnego etapu. Przed finałem wojewódzkim byliśmy pewni obaw, czy uda nam się zaprezentować dobry poziom na tle mocnych rywali. 10 lutego 2017 r. nadszedł oczekiwany dzień, jedziemy na finał wojewódzki do Sanoka.
Turniej rozgrywany był na nowoczesnej hali  PWSZ w Sanok. Nasz zespół w swojej grupie trafia na SP z Gawłuszowic i SP 2 z Żurawicy. Pierwszy nasz mecz pokazuje, że będziemy się liczyć w turnieju wygrywamy 3:1 z drużyną z Gawłuszowic, w drugim meczu też pokazujemy swoją siłę i pokonujemy Żurawicę w karnych 2:1. Jesteśmy w czwórce najlepszych drużyn w województwie, lecz wiemy, że kolejni rywale to bardzo mocne zespoły.
 
Image
 
W pierwszym meczu z SP nr 1 z Sanoka przegrywamy 0:4, drugi mecz to walka o trzecie miejsce w turnieju z drużyną z Dębicy. Początek meczu układa nam się bardzo dobrze, bo już w 3 minucie strzelamy bramkę i mamy jeszcze kilka dogodnych, niewykorzystanych sytuacji. Druga połowa staję się pechowa, nasz zawodnik dostaje karę i strzelamy samobójczą bramkę. Kolejne minuty nerwowe w naszym wykonaniu, gdzie rywal to wykorzystuje i strzela nam jeszcze dwie bramki.  Przegrywamy ważny mecz i czekamy na mecz z faworytem, a jak się później okazało, zwycięzcą całego turnieju. SP nr 4 z Sanoka pokonuje nas 3:0 i cały turniej kończymy na 4 miejscu.
 
Image

Zasłużone czwarte miejsce i wielki sukces naszej szkoły. Kadra zawodników to wszyscy uczniowie szóstej klasy, a jest ich sześciu: Bober Tomasz, Ruchlewicz Konrad, Jonarski Jakub, Łukaszewski Gabriel, Kondziołka Adrian, Kacper oraz młodszych z kasy piątej: Gmitrzyk Dominik i Mazur Dominik oraz czwartej klasy Witek Norbert.

Mimo, iż nasza szkoła nie posiada profesjonalnego sprzętu to chęć i pasja uprawiania tego sportu zaprocentowała.
 

Gratulujemy drużynie fajnej przygody!

Paweł Szałajko

Zmieniony ( 13.02.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

W skrócie...


Ostrzezenia
Biuletyn Informacji Publicznej
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
Portal Interesanta
Rewitalizacja
Dokumenty utracone
Kompleks Sportowo-Rekreacyjny
Rodzina 3+
Gospodarka odpadami
Harmonogram 2014

certyfikat eurorenoma

Media

Oglądaj nasze

 materiały filmowe

 

 

Urząd Miejski w Brzozowie, ul. Armii Krajowej 1, 36-200 Brzozów, pow. brzozowski, woj. podkarpackie
tel. (13) 43-410-50, fax. (13) 43-410-55
e-mail: um_brzozow@brzozow.pl
http://www.brzozow.pl
NIP: 686-10-01-197, Regon: 000524631

Nr konta bankowego: 72-8642-1113-2011-9306-0664-0001