Start arrow Aktualności arrow 2 złote medale łuczników w Jedliczu
2 złote medale łuczników w Jedliczu Drukuj Email
Wpisał: Redaktor
01.02.2017.

Image

W dniu 28 stycznia 2017r odbyły się pierwsze zawody halowe w łucznictwie w naszym województwie. W Jedliczu odbył się IV Halowy Memoriał Zenona Jaracza. W zawodach wzięło udział 89 zawodników z Podkarpacia.

Image

Z gminy Brzozów wystartowali zawodnicy klubów  „Górnik” i „Sagit” z Humnisk. Najlepiej zaprezentowali się: Mateusz Ryba i Wiktoria Toczek, którzy wygrali zawody w kategorii OPEN, zdobywając złote medale.

Image

Image

Pozostali zawodnicy w kategorii OPEN zajęli następujące miejsca: Dawid Lasek - 6 miejsce, Patrycja Piotrowska- 6 miejsce, Kacper Kij - 10 miejsce, Konrad Kij - 14 miejsce.

Image

Image

W kategorii młodzik: Ewa Janocha zajęła - 6 miejsce, Aleksandra Mazur zajęła - 10 miejsce.
W kategorii dzieci: Karolina Konieczko (Górnik)zajęła 4 miejsce, Oliwia Ryba(Górnik) zajęła 5 miejsce, Patryk Woś (Sagit) zajął 8 miejsce, Wojciech Nowak zajął 6 miejsce.

Image

Image

W klasyfikacji zespołowej Sagit Humniska w składzie: Ryba Mateusz, Wiktoria Toczek, Lasek Dawid, Kacper Kij zajęli 1 miejsce, zdobywając puchar natomiast w grupie młodszej zawodnicy Górnika Humnisk w składzie: Wojciech Nowak, Karolina Konieczko, Oliwia Ryba, Aleksandra Mazur zajęli 6 miejsce.

Image

Image

Image

Zawodnicy i działacze klubu składają podziękowania sponsorom: burmistrzowi Brzozowa Józefowi Rzepce, firmom: Elektromontaż Rzeszów, Polikat Brzozów, Elan z  Brzozowa, Janowi Dudyczowi, Stanisławowi i Józefowi Teleszom, sołtysowi Humnisk Zbigniewowi Kwiatkowskiemu, PZU Życie Rzeszów , Cukierni Wacława Bieńczaka,  bez ich wsparcia nie byłoby sukcesów.

Image

Image

zt

Zmieniony ( 01.02.2017. )

« poprzedni artykuł   następny artykuł »