Menu Content/Inhalt
Start arrow Aktualności arrow Dzieci z ZŚŚ zachwycone programem minionych ferii
Dzieci z ZŚŚ zachwycone programem minionych ferii Drukuj Email
Wpisał: Redaktor   
01.02.2017.
 
 Image
 
Tegoroczne ferie podopieczni Zespołu Świetlic Środowiskowych będą długo wspominać. Z oferty placówki skorzystało 541 dzieci łącznie. Program obfitował w różnorodne atrakcje. Dzieci pozostające w Brzozowie na okres przerwy śródsemestralnej korzystały przede wszystkim z dobrodziejstw lokalnych ośrodków kultury oraz sportu i rekreacji
 
Image
 
Uczniowie spędzali aktywnie czas na krytej pływalni Posejdon w Brzozowie, dodatkowej rozrywki dostarczyło im kino Sokół, gdzie oglądali bajki: Piraci, Wakacje Mikołaja, Kung Fu Panda 3 czy Zaplątani. Dużo radości sprawiały wszystkim grupom wyjścia na lodowisko i przygotowaną przez pracowników MOSiR „zjeżdżalnię na byle czym” oraz zajęcia fitness i rekreacyjne na kompleksie sportowo-rekreacyjnym przy wykorzystaniu sprzętu typu: rowerek, orbiterki, bieżnia, piłki, stepy czy hantle.  W zależności od nastroju, każdy spędzał czas zgodnie ze swoimi zainteresowaniami i potrzebami.
 
Image 
 
Image
 
Image 
 
Image 
 
W poszczególnych placówkach odbywały się także zajęcia artystyczne, kulinarne, teatralne, zabawy ruchowe i gry planszowe, a nawet kurs stylizacji i układania włosów połączony z pokazem fryzur.   
 
Image
 
Image 
 
Image
 
Image 
 
Dodatkowo organizatorzy zapewnili wyjazd wszystkim chętnym do figloraju Urwis w Sanoku, gdzie dzieci miały możliwość korzystania z wyposażenia sali zabaw tj. dmuchanej zjeżdżalni, basenu z piłeczkami, zjeżdżalni, ścianki wspinaczkowej, cymbergaju. Ponadto dzieci uczestniczyły w zajęciach z wykorzystaniem chusty animacyjnej oraz miały możliwość pomalowania sobie twarzy w najbardziej zmyślne stwory przez profesjonalistki. Wyjazd nie byłby jednak w pełni udany, gdyby nie odwiedziły restauracji Mc Donald.
 
Image 
 
Image
 
Image 
 
Image 
 
Dodgeball - strefa do grania w zbijaka, slum dunk - ścieżki akrobatyczne zakończone koszami umożliwiające efektowne treningi wsadów, fly bag - gigantyczna dmuchana poducha, ćwiczenie salt i akrobacji na dużym basenie z gąbkami, ścianka wspinaczkowa i trampoliny sportowe to atrakcje, Flyparku w Rzeszowie, gdzie dzieci spędziły dzień pełen emocji i niezapomnianych wrażeń.
 
Image 
 
Image
 
Image 
 
Image 
 
Dzieci, ich rodzice, wychowawcy oraz kierownictwo ZŚŚ składają serdeczne podziękowania burmistrzowi Brzozowa Józefowi Rzepce za życzliwość i możliwość uatrakcyjnienia tegorocznych ferii podopiecznym ZŚŚ. Podziękowania za współpracę kierują także do  dyrektorów: ZEAS - Józefa Barana i MOSiR Bogdana Dytko, szczególne podziękowania kierują do Piotra Jatczyszyna – radnego RM.
 
Image 
 
Image
 
Image 
 
Image 
 
ZŚŚ
Zmieniony ( 01.02.2017. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

W skrócie...


Ostrzezenia
Biuletyn Informacji Publicznej
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
Portal Interesanta
Rewitalizacja
Dokumenty utracone
Kompleks Sportowo-Rekreacyjny
Rodzina 3+
Gospodarka odpadami
Harmonogram 2014

certyfikat eurorenoma

Media

Oglądaj nasze

 materiały filmowe

 

 

Urząd Miejski w Brzozowie, ul. Armii Krajowej 1, 36-200 Brzozów, pow. brzozowski, woj. podkarpackie
tel. (13) 43-410-50, fax. (13) 43-410-55
e-mail: um_brzozow@brzozow.pl
http://www.brzozow.pl
NIP: 686-10-01-197, Regon: 000524631

Nr konta bankowego: 72-8642-1113-2011-9306-0664-0001