Start arrow Aktualności arrow Koniec sezonu BKSJJ z medalami
Koniec sezonu BKSJJ z medalami Drukuj Email
Wpisał: Redaktor
14.12.2016.

Image

Kończące sezon zawody dla Brzozowskiego Klubu Sportowego Ju-Jitsu odbyły się 10 grudnia br. w Tyczynie koło Rzeszowa, był to VI Otwarty Puchar Polski juniorów polskiej federacji Budo w ju-jitsu. W zawodach udział wzięło 11 klubów, w tym m.in. nasz klub.

Image

Zawodnicy naszego klubu wystartowali w konkurencjach duo system i grappling. Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy startujący w duo system: Nina BartkowskaKrystyna Mazur wywalczyły II miejsce, Piotr Ćwiąkała i Jarosław Janusz III miejsce, Michał Lepucki i Filip Mazur V miejsce i najmłodsza para Wiktoria Owsiany i Adrian Buczek zajęli IV miejsce.

Image

Image

Image

Image

W drugiej konkurencji grappling, w której wystartowali zawodnicy BKSJJ spisali się również bardzo dobrze: Piotr Ćwiąkała wygrał wszystkie swoje walki przed czasem i tym samych wywalczył złoto w kategorii do 50 kg., Krystyna Mazur wywalczyła srebro w kategorii do 60 kg., Nina Bartkowska również wywalczyła srebrny medal w kategorii do 70 kg., Kacper Przybyła zdobył brązowy medal w kategorii do 50 kg. i Filip Mazur również wywalczył srebrny medal. Starty zawodników BKSJJ w całym sezonie uważam za bardzo udane, oby ta passa medalowa trwała jak najdłużej.

Image

Image

Image

Image

Zarząd BKSJJ składa podziękowanie osobom i firmom, które pomagają i wspierają rozwój ju-jitsu w naszej gminie: burmistrzowi Brzozowa Józefowi Rzepce, firmie POLIKAT, EL-BUD Centrum Elektryczne i Handlowe Sanok, ALTA Brzozów, Eleo-Budmax Brzozów i biuropromiocji.pl.