Menu Content/Inhalt
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzozowie Drukuj Email
Wpisał: Administrator   
08.09.2007.
Image
 
DYREKTOR: Bogdan DYTKO

      Brzozowski MOSiR  obsługuje bezpłatnie imprezy  jako współorganizator w zakresie:

  • przygotowania boisk do piłki nożnej przed meczami mistrzowskimi piłki nożnej seniorów, juniorów, trampkarzy,
  • udostępniania pomieszczeń szatni, natrysków, pomieszczenia biurowego oraz sprzątania tych pomieszczeń po odbytych imprezach,
  • prowadzenia dokumentacji księgowej w pełnym zakresie,
  • obsługi meczy w trakcie ich odbywania w wolne soboty i niedziele,
  • obsługi sekcji szachowej i prowadzenie dokumentacji.

MOSiR współorganizuje też imprezy wspólnie z Miejsko-Gminnym SZS wg kalendarza imprez gminnych SZS. Zgodnie z kalendarzem imprez ZGB, MOSiR jest współorganizatorem tych imprez.
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Brzozowie prowadzi sekcje: szachową, piłki siatkowej oraz drużyny piłkarskie: młodzieżowe, juniorów, trampkarzy i orlików, ponadto szkółkę piłkarską i sekcję pływacką. W dalszym ciągu prowadzona jest działalność koła rowerzystów górskich działającego przy MOSiR Brzozów.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza Mieszkańców na siłownię przy stadionie w godz.:
poniedziałki, środy, czwartki, piątki: 12.00 – 19.00; wtorki: 08.00 – 15.00.

Bliższe informacje pod numerem tel. (13) 434-15-27

 
Siłownia przystosowana jest w pełni do treningów profesjonalnych. Z jej usług mogą korzystać sportowcy oraz wszyscy pracujący nad dobrą formą i zgrabną sylwetką. Zapraszamy wszystkich chętnych indywidualnie oraz w grupach zorganizowanych (do 10 osób) z opiekunem.
 
 

Z historii MOSiR-u:

 
    W zwiazku z reorganizacją administracji terenowej od 1.07.1975 r. w miejsce Powiatowego Ośrodka Sportu Turystyki i Wypoczynku (POSTiW) utworzona zostaje jednostka samorządowa o nazwie Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Podstawowymi zadaniami, podobnie jak w poprzednich strukturach, jest popularyzacja sportu i rekreacji wśród społeczeństwa Brzozowa i okolic.

   W 1990 r. Uchwałą Rady Miasta i Gminy, w związku z przeniesieniem targowiska na stadion, MOSiR-owi zlecono obsługę i pobieranie opłat targowych, co realizowane jest do chwili obecnej.

 Image

   W zakresie budownictwa i remontów wykonano remont bieżni (poszerzenie), wykonano drugie boisko do piłki nożnej wraz z ogrodzeniem, rozpoczęto budowę stacji uzdatniania wody dla basenu oraz rozbudowę pawilonu sportowego dla pomieszczeń gospodarczych i siłowni.

   W 1990 roku na podstawie Uchwały Rady Miasta i Gminy nastepuje połączenie Ośrodka Sportu i Rekreacji z LSK "Brzozovia" w zakresie obsługi administracyjnej i finansowania. Dyrektorem i zarazem Prezesem (dotychczas pełnił te funkcje z wyboru) był Władyslaw Duduś. W okresie wspólnej działalnosci nastapiło reaktywowanie sekcji piłki siatkowej seniorów, juniorów starszych i młodzików startujących w rozgrywkach mistrzowskich makroregionu i wojewódzkich, oraz zgłoszono do rozgrywek drugą druzynę piłki nożnej.

    W lutym 1996 roku W. Duduś rezygnuje z funkcji Dyrektora przechodząc na emeryturę. Od 12.02.1996r. obowiązki Dyrektora pełni dotychczasowy pracownik Ośrodka R. Pliszak, a od 1.06.1996r. w wyniku konkursu ogłoszonego przez Zarząd Miejski Dyrektorem zostaje Marian Kula i pełni te funkcję do chwili obecnej.

Foto: RavF

 

Zmieniony ( 26.06.2015. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

W skrócie...


Ostrzezenia
Biuletyn Informacji Publicznej
Monitor Polski
Dziennik Ustaw
Portal Interesanta
Rewitalizacja
Dokumenty utracone
Kompleks Sportowo-Rekreacyjny
Rodzina 3+
Gospodarka odpadami
Harmonogram 2014

certyfikat eurorenoma

Media

Oglądaj nasze

 materiały filmowe

 

 

Urząd Miejski w Brzozowie, ul. Armii Krajowej 1, 36-200 Brzozów, pow. brzozowski, woj. podkarpackie
tel. (13) 43-410-50, fax. (13) 43-410-55
e-mail: um_brzozow@brzozow.pl
http://www.brzozow.pl
NIP: 686-10-01-197, Regon: 000524631

Nr konta bankowego: 72-8642-1113-2011-9306-0664-0001