Start arrow Aktualności arrow Mistrzostwa Okręgu w łucznictwie
Mistrzostwa Okręgu w łucznictwie Drukuj Email
Wpisał: Redaktor
10.10.2016.

Image

W dniu 8 października 2016 roku w Tyczynie odbyły się Mistrzostwa Okręgu Rzeszowskiego w łucznictwie. W zawodach wzięło udział 72 zawodników i zawodniczek, reprezentujących osiem klubów naszego województwa. Z Humnisk wzięło udział 11 łuczników.

Image

Zawody zakończyły się sukcesem łuczników z Humnisk, pomimo niesprzyjającej pogody.
W kategorii Open zwyciężył i Mistrzem Okręgu 2016 roku został Mateusz Ryba, zdobywając złoty medal z klubu Sagit Humniska, natomiast Kinga Kindlarska (uczennica LO w Sanoku) wywalczyła 2. miejsce i srebrny medal oraz tytuł Wicemistrzyni Okręgu 2016 roku.
W kategorii Junior młodszy:  Mistrzami Okręgu zostali Wiktoria Toczek (uczennica LO w Brzozowie) i Dawid Lasek (uczeń LE w Brzozowie), zdobywając złote medale.
Srebrny medal wywalczył Kacper Kij (uczeń TME w Sanoku) natomiast brązowe medale przypadły Patrycji Piotrowskiej (uczennicy IV LO w Rzeszowie) i Konradowi Kijowi (uczniowi TME w Sanoku).
Image

Image

Image

W kategorii młodzik: Mistrzem Okręgu została Ewa Janocha (uczennica Gimnazjum Dwujęzycznego im. M. Kopernika w Krośnie), zdobywając złoty medal.
W kategorii dziecko: Aleksandra Mazur (Górnik Humniska) zajęła 5. miejsce, natomiast Kacper Krowiak (Górnik) zajął 9. miejsce.
W kategorii dziecko młodsze: Oliwia Ryba (Górnik) zajęła 3. miejsce, zdobywając brązowy medal.

Image

Image

Image

Zawodnicy i działacze klubu składają podziękowania sponsorom: Burmistrzowi Brzozowa Józefowi Rzepce, firmom - Elektromontaż Rzeszów, Polikat Brzozów, Elan z  Brzozowa, Stanisławowi i Józefowi Teleszom, PZU Życie Rzeszów, Cukierni Wacława Bieńczaka, bez ich wsparcia nie byłoby sukcesów.

Image

Image
 zt
Zmieniony ( 10.10.2016. )

« poprzedni artykuł   następny artykuł »