Start arrow Aktualności arrow 3 medale łuczniczek z Humnisk
3 medale łuczniczek z Humnisk Drukuj Email
Wpisał: Redaktor
28.09.2016.

Image

W dniu 24 września 2016 roku w Krakowie na stadionie Płaszowianki odbyły się zawody łucznicze - Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików oraz Międzynarodowe zawody Lajkonika dla dzieci i młodzików.  W zawodach wystartowało 98 młodzików oraz 107 dzieci z polskich, ukraińskich i czeskich klubów. Z Humnisk wystartowali zawodnicy klubu Sagit i UKS Górnik.

Image

Ewa Janocha (Sagit Humniska) uczennica II klasy Gimnazjum Dwujęzycznego im. Mikołaja Kopernika w Krośnie w kategorii młodzik spisała się świetnie, zajmując 2 miejsce i zdobywając srebrny medal z wynikiem 652 pkt w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików. W zawodach Lajkonika zajęła 3 miejsce, zdobywając brązowy medal.

Image

W kategorii dzieci:
Kacper Krowiak (Sagit) zajął 16. miejsce, Aleksandra Mazur (UKS Górnik) zajęła 19. miejsce,  Michał Hordij (Sagit) zajął 20. miejsce, Adrianna Warchałowska (UKS Górnik) zajęła 27. miejsce, Karolina Konieczko (UKS Górnik) zajęła 34. miejsce.

Image

W kategorii dzieci młodsze:
Oliwia Ryba (UKS Górnik) zajęła 2 miejsce, zdobywając srebrny medal.

Image

Image

Image

Zawodnicy i działacze klubu składają podziękowania sponsorom: Burmistrzowi Brzozowa Józefowi Rzepce, firmom - Elektromontaż Rzeszów, Polikat Brzozów, Elan z  Brzozowa, Stanisławowi i Józefowi Teleszom, PZU Życie Rzeszów, Cukierni Wacława Bieńczaka, bez ich wsparcia nie byłoby sukcesów.

ZT
Zmieniony ( 28.09.2016. )

« poprzedni artykuł   następny artykuł »