Menu Content/Inhalt
Start arrow Aktualności arrow Bardzo dobry występ młodych szachistów w Polańczyku
Bardzo dobry występ młodych szachistów w Polańczyku Drukuj Email
Wpisał: Redaktor
22.03.2016.

Image

W dniu 19 marca br. w Polańczyku rozegrano XV Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora GOKSiT. W rozgrywkach wystartowała liczna sześcioosobowa grupa młodych szachistów z UKS przy SP 1 w Brzozowie.

Image

W grupie młodszej w roczniku chłopców do lat 8 pierwsze zwycięstwo na swoim koncie zaliczył Paweł Sowiński na drugim miejscu zawody ukończył Miłosz Gibała. Wśród dziewczynek pierwsze miejsce zajęła Nikola Data. W grupie do lat 10 wśród dziewczynek pierwsze miejsce zajęła Milena Łach. Wśród chłopców do lat 13 na pierwszym stopniu podium uplasował się Remigiusz Florek a na trzecim Kamil Gibała. Na zakończenie turnieju Dyrektor GOKSiT wręczył puchary dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

Image

Image

Image

Image

Zawodnicy oraz opiekunowie dziękują burmistrzowi Brzozowa Józefowi Rzepce za udostępnienie busa, dzięki któremu tak liczna grupa mogła wziąć udział w turnieju.
wk
Zmieniony ( 22.03.2016. )

« poprzedni artykuł   następny artykuł »