Menu Content/Inhalt
Start arrow Aktualności arrow Halowe zawody o Puchar Burmistrza i halowe Mistrzostwa Okręgu
Halowe zawody o Puchar Burmistrza i halowe Mistrzostwa Okręgu Drukuj Email
Wpisał: Redaktor
07.03.2016.

Image

Dn. 5 marca 2016 roku na hali sportowej Zespołu Szkół w Humniskach odbyły się XVI Halowe Zawody Łucznicze o Puchar Burmistrza Brzozowa i III Halowe Mistrzostwa Okręgu Rzeszowskiego.
W zawodach uczestniczyło  97 łuczników z 8 klubów podkarpackich. W zmaganiach wystartowali łucznicy ŁKS Sagit Humniska i UKS Górnik Humniska.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

W  poszczególnych kategoriach nasi łucznicy zajęli następujące miejsca.
W kategorii dziecko:
Oliwia Ryba (Górnik Humniska) - 2 miejsce z wynikiem 304 pkt.
Szymon Bor (Sagit Humniska) - 5 miejsce, Patryk Woś (Sagit) - 6 miejsce, Jan Moroń (Sagit) - 9 miejsce.

W kategorii dziecko starsze:
Michał Hordij (Sagit) - 5 miejsce,
Aleksandra Mazur (Górnik Humniska) - 8 miejsce, Karolina Konieczko (Górnik) - 9 miejsce.

W kategorii Młodzik:
Ewa Janocha (Sagit) wystrzelała 259 pkt zajmując 2 miejsce, Emilia Chudzikiewicz (Sagit) - 4 miejsce, Martyna Miciak - 7 miejsce, Jakub Bednarczyk - 10 miejsce.

W kategorii OPEN kobiety:
Wiktoria Toczek zajęła 1 miejsce wynikiem 275 pkt, Agata Ryba zajęła 3 miejsce z wynikiem  249 pkt, Patrycja Piotrowska zajęła 5 miejsce z wynikiem 245 pkt.

W kategorii OPEN mężczyźni:
Mateusz Ryba zajął 2 miejsce z wynikiem 279 pkt, Kacper Kij zajął 8 miejsce, Konrad Kij zajął 9 miejsce, Jerzy Puchyr zajął 10 miejsce, Kamil Kędra zajął 11 miejsce.
O Mistrzostwie Okręgu Rzeszowskiego decydowały pojedynki, w których walczyło po 8 zawodników z każdej kategorii oprócz dzieci. Medale zostały ufundowane przez Okręgowy Związek Łuczniczy w Rzeszowie.

Ewa Janocha zajęła 3 miejsce, Emilia Chudzikiewicz zajęła 4 miejsce, Martyna Miciak zajęła 5 miejsce.

Image

Image

W kategorii kadetka/kadet (Junior Młodszy):
1 miejsce i tytuł halowego Mistrza Okręgu zdobyła WIKTORIA TOCZEK, 4 miejsce zdobyła Patrycja Piotrowska.

Kacper Kij zajął 4 miejsce, 5 miejsce zdobył Konrad Kij i 6 miejsce Kamil Kędra.
W kategorii OPEN:
1 miejsce i tytuł Halowego Mistrza Okręgu zdobyła AGATA  RYBA,
2 miejsce i tytuł Halowego Wicemistrza Okręgu wywalczył MATEUSZ RYBA.

Image

Puchary i medale zwycięzcom wręczył burmistrz Brzozowa - Józef Rzepka, który jednocześnie ufundował puchary w asyście dyrektora ZS Nr 1 w Humniskach - Lucjana Czecha oraz Bolesława Pezdana - honorowego prezesa ZW SEiRP w Rzeszowie.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Zdobycie czołowych miejsc przez zawodników Sagit Humniska świadczą o doskonałej formie i wysokich umiejętnościach łuczników.
Zawodnicy i działacze klubu składają podziękowania sponsorom: Burmistrzowi Brzozowa Józefowi Rzepce, PBS Brzozów, firmom - Elektromontaż Rzeszów,  Polikat Brzozów, Elan z  Brzozowa, Janowi Dudyczowi, Stanisławowi i Józefowi Teleszowi, PZU Życie Rzeszów , Gustek Trans, Cukiernia Wacława Bieńczak bez ich wsparcia nie byłoby sukcesów.

Tekst:zt

Zmieniony ( 07.03.2016. )

« poprzedni artykuł   następny artykuł »