Menu Content/Inhalt
Start arrow Aktualności arrow IV Mikołajkowe Halowe Zawody Łucznicze w Jarosławiu
IV Mikołajkowe Halowe Zawody Łucznicze w Jarosławiu Drukuj Email
Wpisał: Redaktor
12.12.2011.
 Image

W dniu 10 grudnia 2011r w Jarosławiu odbył się IV Halowy Turniej Mikołajkowy o Puchar  Burmistrza Jarosławia w łucznictwie. W zawodach udział wzięło 80 zawodników z 8 klubów łuczniczych Podkarpacia.
W czasie turnieju uczestników odwiedził Święty Mikołaj, który każdemu zawodnikowi wręczył upominek. Zawodnicy rywalizowali w kilku kategoriach wiekowych. Z naszej gminy w zawodach wzięły udział 2 kluby tj. UKS Górnik Humniska i GKS Górnik Grabownica.

Image
Górnik Grabownica - zdjęcie zbiorowe

Nadmienić trzeba że nasi zawodnicy strzelali bardzo dobrze: W kategorii Open II miejsce i srebrny medal zdobył Słota Marcin z GKS Grabownica, który pokonał olimpijczyka Jana Popowicza.

Image
I miejsce - Patrycja Kędra, III miejsce - Agata Ryba

W kategorii młodzik I miejsce, złoty medal i Puchar Burmistrza Jarosławia zdobyła Patrycja Kędra, III miejsce i brązowe medale zdobyli: Ryba Agata i Bryś Wojciech z GKS Grabownica.

Image
I miejsce - Wiktoria Toczek

W kategorii dziecko I miejsce - złoty medal i Puchar Burmistrza Jarosławia zdobyła Wiktoria Toczek, III miejsce i brązowy medal  zdobył Kędra Jakub z Górnika Grabownica. II miejsce i srebrny medal w tej kategorii zdobył również Aleksander Gdula z UKS Górnik Humniska.

Image
III miejsce - Wojciech Bryś

Drużyny GKS Górnik Grabownica w składzie Słota Marcin, Wojciech Bryś i Patrycja Kędra zdobyli V miejsce, natomiast drużyna dzieci w składzie Wiktoria Toczek, Jakub Kędra i Filip Kędra zdobyli III miejsce i brązowy medal. Natomiast drużyna UKS Górnik Humniska w składzie Gdula Aleksander, Piotrowski Hubert i Konieczko Dominik uplasowali się na czwartej pozycji.

Image
Młodzi łucznicy z Grabownicy i z Humnisk

Były to ostatnie zawody łucznicze w roku 2011, tym bardziej cieszy sukces naszych zawodników.

Image
II miejsce Aleksander Gdula, V miejsce - Hubert Piotrowski

Image
III miejsce - drużyna Górnik Grabownica

Z. Toczek

Zmieniony ( 12.12.2011. )

« poprzedni artykuł   następny artykuł »