Start arrow Aktualności arrow Piłkarze UM Brzozów niepokonani!
Piłkarze UM Brzozów niepokonani! Drukuj Email
Wpisał: Redaktor
22.03.2011.

ImageDrużyna piłkarska Urzędu Miejskiego w Brzozowie po zaciętej walce została zwycięzcą III edycji Halowego Turnieju Piłki Nożnej „Samorządowiec”, który odbył się w dniu 19 marca br. w Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Brzozowie.  W turnieju oprócz UM Brzozów uczestniczyły trzy drużyny reprezentujące: Starostwo Powiatowe w Brzozowie, Brzozowski Portal Internetowy oraz Zespół Środowiskowy Blizne. Turniej rozegrano systemem  „każdy z każdym”.  Grająca z meczu na mecz coraz efektowniej, ale i efektywniej, drużyna UM Brzozów  została zwycięzcą  turnieju, pokonując  dużą różnicą bramkową wszystkie drużyny:  BPI Brzozów (7:4), Zespół Środowiskowy Blizne (7:0) oraz Starostwo Powiatowe Brzozów (6:2).

Królem strzelców z dorobkiem 11 bramek został wybrany zawodnik Brzozowskiego Portalu Internetowego – Maciej Bednarczyk, natomiast najlepszym bramkarzem okazał się Krzysztof Gacek (zawodnik drużyny  Zespołu Środowiskowego Blizne).

Image

Skład zwycięskiej drużyny: Jacek Szklarz – kapitan, Damian Barański, Stanisław Chrobak, Adam Florek,  Krzysztof Gołąb, Wojciech Niezgodzki, Tomasz Nowicki  oraz  Grzegorz Wojtowicz.

Należy wspomnieć iż, w  roku 2010  w ramach II edycji Turnieju „Samorządowiec”  piłkarze UM Brzozów zajęli drugie miejsce.

Zawody zorganizowane zostały przez Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespołu Sportowe. Puchary wręczyli jego przedstawiciele Bronisław Przyczynek oraz Stanisław Chrobak.

RavF, foto: BPI

Zmieniony ( 22.03.2011. )

« poprzedni artykuł   następny artykuł »